Event MIX Badanie rynku eventowego – Branża w obliczu epidemii

Badanie rynku eventowego – Branża w obliczu epidemii

31
0

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu prowadzonym przez MeetingPlanner.pl, dotyczącym wpływu epidemii koronawirusa na branżę MICE.
Wypełnienie poniżej ankiety powinno zająć ok. 5 minut.
Jest to ogólnopolskie badanie, o udział w którym prosimy profesjonalistów zajmujących się organizacją wydarzeń. Ankietę kierujemy do agencji, freelancerów, przedstawicieli hoteli i obiektów, dostawców usług.

Wyniki posłużą do przedstawienia obrazu rynku eventowego w obecnej sytuacji.

Uwaga: wszelkie zebrane dane są poufne i pozostaną jedynie do wiadomości redakcji MeetingPlanner.pl oraz zostaną usunięte po zakończeniu badania. Wyniki zostaną przedstawione jedynie w formie zbiorczego, statystycznego zestawienia odpowiedzi. Prosimy o pozostawienie w ankiecie danych kontaktowych z uwagi na możliwą potrzebę uzupełnienia informacji i zadania dodatkowych pytań, co pozwoli na dokładniejsze przedstawienie sytuacji branży. Ponadto, chcielibyśmy skontaktować się z wybranym osobami z prośbą o wypowiedzi i komentarze do przygotowywanych przez redakcję MeetingPlanner.pl tekstów.

Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką są obowiązkowe. Jeżeli w którymkolwiek palu chcą Państwo wskazać odpowiedź “zero”, bardzo prosimy o wpisanie tej wartości słownie.