Event MIX Barbara Świderska o Galaktyce Eventu

Barbara Świderska o Galaktyce Eventu

41
0
-Galaktyka Eventu za 2 dni miała odbyć się w Katowicach. Sytuacja od 28 lutego zmieniła wszystko wokół naszych biznesów. Niemniej jednak chciałam wszystkich opowiedzieć o projekcie i jego składowych tematach – mówi Barbara Świderska.

– Ideą i celem konferencji było danie wiedzy i inspiracji do wdrożenia usług doradczych w nasze prace na stałe w proces współpracy pomiędzy agentem z klientami i klientów z agentami. Zaproszeni prelegenci to znakomici eksperci. Wydarzenie nie odbędzie się. Szansa na reaktywację projektu istnieje, ale czasu i miejsca nie jestem w stanie dzisiaj podać. Jednocześnie zaprosiłam dwóch prelegentów do podzielenia się swoją wiedzą podczas 2 spotkań LIVE, które odbędą się na naszym fanpagu w dniach 26 i 27 marca. Tematy nie są przypadkowe jeśli chodzi o stan naszej branży na dzisiaj. Cykl tych dwóch spotkań jest pod tytułem RE-START, który mam nadzieję, że wkrótce dla nas nastąpi.

26 marca o godz. 10.00 zaprosiłam do rozmowy Beatę Adamczyk-Nowak. Tematem tego LIVE będzie rozmowa w jaki sposób wylistować swoje kompetencje, by odnaleźć się w przyszłej, bardzo mglistej jeszcze rzeczywistości.

KLIKNIJ

27 marca o godz. 10.00 zaprosiłam Marzenę Jankowską, która podzieli się swoją wiedzą w zakresie budowania siły i odporności psychicznej.

KLIKNIJ

Życzę Wam dużo zdrowia i do zobaczenia, póki co online – Barbara Świderska.