Marketing MIX WSPIERAMY BOHATERÓW. Pomoc w ramach akcji trafia już do szpitali

WSPIERAMY BOHATERÓW. Pomoc w ramach akcji trafia już do szpitali

0

Pomoc o wartości 500 tysięcy złotych dla szpitali jednoimiennych od marki OSHEE trafiła już do ponad 41 spośród 50 placówek medycznych objętych wsparciem w Polsce. Dodatkowo szpital zakaźny w Krakowie otrzymał od firmy kwotę 80 tysięcy złotych, przeznaczoną na zakup respiratora, który także trafił już na oddział, gdzie służy pomocą mieszkańcom Małopolski.

„Wspieramy Bohaterów” to zainicjowana przez firmę OSHEE akcja bezpośredniej pomocy dla personelu 21 szpitali jednoimiennych oraz kilku szpitali z oddziałami zakaźnymi w całej Polsce. Rozmowy przedstawicieli firmy z personelem medycznym pokazały, że oprócz sprzętu medycznego dla szpitali, a także niezbędnych maseczek i skafandrów ochronnych, sami lekarze i pielęgniarki potrzebują na czas dyżurów najprostszych wydawałoby się rzeczy, takich jak produkty spożywcze: woda, izotoniki, wafle ryżowe czy batony musli. Takie właśnie wsparcie od marek OSHEE, Kinga Pienińska i Sonko, należących do koncernu OSHEE, firma przekazała dotychczas dla ponad 20 tysięcy lekarzy, pielęgniarek i innego personelu medycznego w przeszło 40 szpitalach w całej Polsce. Pozostałe placówki otrzymają wsparcie w najbliższych dniach.

– Stojący na pierwszej linii walki z epidemią lekarze, ratownicy i personel szpitali zakaźnych wykonują tytaniczną pracę w obronie nas wszystkich. To bohaterowie tych dni. Zdecydowaliśmy się wesprzeć naszych bohaterów tym, co mamy najlepsze, a co wierzymy będzie im przydatne w najbliższym czasie – powiedział Dariusz Gałęzewski, Prezes Zarządu Grupy OSHEE.

 KL