Gadżety reklamowe Przyłbice ochronne na twarz od FACE SHIELD

Przyłbice ochronne na twarz od FACE SHIELD

0

Face Shield jest polskim producentem przyłbic ochronnych na twarz. To trwały produkt, który zapewni doskonałą ochronę w każdych warunkach pracy. 

Przyłbica ochronna Face Shield skutecznie zapobiega zakażeniu się wirusami i bakteriami  przenoszonymi drogą kropelkową. Wysokiej jakości osłona twarzy, dzięki regulowanym paskom z miękkiej i przyjemnej gumy, dostosowuje się do każdego kształtu i obwodu głowy. Odpowiednio dobrany odstęp od twarzy chroni przed zaparowaniem, pozwala na cyrkulację powietrza oraz gwarantuje wygodne noszenie okularów korekcyjnych. Przyłbicę stworzono w 3 wersjach kolorystycznych. Zestaw zawiera: szybkę ochronną, regulowane gumowe paski oraz instrukcję montażu paska.

 

Przyłbice Face Shield są produktem wielokrotnego użytku, posiadają wymienne szybki ochronne i można je odkażać w płynach dezynfekujących na bazie alkoholu. Wymiary szybki ochronnej: 34cm szerokość x 24cm wysokość.

Warto przypomnieć, że nie tylko za pomocą maseczki można zasałaniać usta i nos. Wedle informacji na stronie www.gov.pl, dopuszcza się również zakrywanie ust i nosa przy pomcy części odzieży lub przyłbicy.

Więcej informacji: kontakt@faceshield.pl 

Szczegóły produktu: TUTAJ

Więcej informacji: www.faceshield.pl

KL