Gadżety reklamowe Pakiet kubków „bezpieczny powrót do pracy”

Pakiet kubków „bezpieczny powrót do pracy”

0

W ostatnim czasie agencje reklamowe zadają pytanie, co proponować klientom końcowym, tak by uwzględnić zmiany w ich otoczeniu. W PAR podczas poszukiwań sposobu na pobudzenie i odbudowanie sprzedaży, powstała oryginalna strategia „BEZPIECZNY POWRÓT DO PRACY”, mająca na celu zaprezentowanie gadżetów, które dadzą pracownikom firm poczucie bezpieczeństwa, sterylności i dodatkowej higieny.

Własny kubek na kawę dla pracownika to jedna z pierwszych propozycji, która zapewnia wiele możliwości personalizacji. Na każdym z kubków może być przeprowadzone odrębne znakowanie:

  • R08317.21 – obustronne znakowanie za pomocą graweru laserowego – możliwość personalizacji;
  • R08394.04 – personalizacja grawerem laserowym oraz znakowanie pełnokolorowe za pomocą druku cyfrowego UV (możliwość łączenia obu form znakowania);
  •  R08422.15 – obustronne znakowanie za pomocą graweru laserowego – możliwość personalizacji;
  • R08219.02 –  obustronne znakowanie za pomocą graweru laserowego w dwóch miejscach: na taśmie silikonowej i na kubku – możliwość personalizacji;
  • R08278 –  obustronne znakowanie za pomocą graweru laserowego na taśmie silikonowej- możliwość personalizacji;
  • R08292.02 – personalizacja grawerem  laserowym i znakowanie pełnokolorowe za pomocą druku cyfrowego uv (możliwość łączenia obu form znakowania).

Szczegóły pakietu: TUTAJ 

Więcej informacji: PAR Bakuła, bok@par.com.pl, 58 712 82 00

KL