Logo

Event MIX

Hotel Bania przyjmuje pierwszych gości

Już 15 maja Hotel Bania **** Thermal&Ski przyjmie pierwszych gości. Przygotowania przebiegają zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącym zwalczania stanu pandemii COVID-19. W związku z nałożonymi obostrzeniami charakter niektórych usług musiał ulec zmianie. Dotyczy to, chociażby ograniczeń w usługach wellnes& spa czy formy serwowania posiłków jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich gości, Hotel Bania przygotował specjalną ofertę rekreacyjną.

-Trzymając się wytycznych rządowych, a jednocześnie mając na względzie, iż nasi goście oczekują dostarczania usług rekreacyjnych, przygotowaliśmy specjalny pakiet, w którym stawiamy na aktywne spędzanie czasu na zewnątrz. Przewidzieliśmy m.in. rodzinną wycieczkę w Tatry z góralskim przewodnikiem i wieczorne ognisko z kapelą góralską. Możemy też zaproponować wybrane zabiegi z zakresu medical spa oraz możliwość rezerwacji saun na wyłączność – mówi Tomasz Rzadkosz kierownik ds. organizacji eventów / Event Manager Hotel Bania **** Thermal&Ski.

Hotel liczy również na rychły powrót usług B2B oraz branży eventowej:

– Wierzymy, że wszystko wróci do normalności podczas sezonu jesiennego. Goście będą mieli okazję skorzystać z oddanego do użytku w marcu nowoczesnego Centrum Konferencyjnego Bania – mówi Tomasz Rzadkosz.

Na powierzchni 3 500 m. kw. znajduje się (w zależności od podziału) nawet 14 sal konferencyjnych. Samo Centrum zlokalizowane jest w nowym skrzydle hotelu i może funkcjonować, nie zakłócając wypoczynku gości indywidualnych. Posiada osobne wejście, recepcję, szatnię, węzeł sanitarny, własną kuchnię oraz połączenie z parkingiem podziemnym.

Z wyróżniających Centrum opcji warto wspomnieć choćby o największej Sali Trzy Korony, która posiada scenę, wysuwaną trybunę oraz dostęp do światła dziennego. Event managerów na pewno ucieszy fakt, że główne mosty oświetleniowe (sztankiety) na każdej z sal są sterowane elektronicznie, mogą zjeżdżać na dół bez potrzeby stosowania zwyżek. Podobnych technicznych nowinek jest więcej, a wszystkie są odpowiedzią na potrzeby organizatorów.

Hotel Bania **** Thermal&Ski 15 maja przyjmie pierwszych Gości indywidualnych, a  jesienią oczekuje na branżę spotkań.