Event MIX Przemek Witkowski event development directorem w Plej

Przemek Witkowski event development directorem w Plej

0

Zespół eventów Plej zasilił Przemek Witkowski, obejmując nowo utworzone stanowisko event development directora. Będzie zajmował się rozwojem eventowej części agencji, pozyskiwaniem nowych klientów oraz wspieraniem zarządu Plej w opracowywaniu i wdrażaniu strategii działu eventów, zarówno w krótkim, jak i długim terminie.

Przemek Witkowski z branżą eventów związany jest od ponad 15 lat. Karierę rozpoczynał w nieistniejącej już agencji Prowokator na stanowisku creative coordinatora. Później było Allegro i Defacto, w którym spędził aż 6 lat jako dyrektor kreatywny i zarządzający oraz członek zarządu. Kolejnym punktem w eventowym CV Przemka było stworzenie agencji Focus Event, gdzie objął stanowisko general managera. Po 8 latach w Focus Event, gdzie pełnił funkcję managing partnera w Imagine Nation, z którym Focus Event połączyło się kilka miesięcy temu. Jego wielką pasją są eventy społeczne i CSR. Jest też autorem powieści „Jutro znów będzie wczoraj” wydanej pod pseudonimem T. L. Anselmo.

– Jako agencja reklamowa full service łączymy nasze kompetencje z różnych obszarów, tak aby dostosować ofertę do aktualnej sytuacji społeczno-ekonomicznej i związanych z nią potrzeb naszych klientów. Nowo utworzone stanowisko event development directora jest elementem długofalowej strategii rozwoju agencji. Oczywiście dzisiejsza sytuacja jest trudna, ale tym bardziej uważamy, że umiejętność strategicznego myślenia i elastycznego podchodzenia do zmian rynkowych będzie w najbliższym czasie kluczowa. Nasze wieloletnie doświadczenie w kampaniach zintegrowanych z wykorzystaniem event marketingu w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem Przemka z obszaru eventów i nowoczesnych technologii pozwolą nam na stworzenie solidnych fundamentów kompetencyjnych, w pełni odpowiadających na prawdopodobnie nowe, postpandemiczne potrzeby rynkowe – przekonuje Rafał Krawczuk, managing partner z Plej.