Logo

AktualnościGadżety reklamowe

Labo Print opublikowało katalog produktów antywirusowych

Warunki w których przyszło nam obecnie funkcjonować są cokolwiek dziwne, a z pewnością niespodziewane. Kiedy pół roku temu ktoś powiedziałby, że wiosną zamiast do kina czy ulubionej restauracji, będziemy mogli wyjść co najwyżej na spacer, ale sami i z osłoniętą twarzą, niemal każdy z nas postukałby się w czoło.

Część firm zamknięta, sporo na krawędzi upadłości, całkowicie zamrożone niektóre branże. Każdy chciałby normalnie funkcjonować, niemniej perspektywy nie są szczególnie obiecujące. Póki co następują powolne ruchy odmrażające wybrane sektory gospodarki. W tym miejscu w sukurs przychodzi poznańska drukarnia Labo Print. Firma przygotowała katalog zupełnie nowych produktów, które z całą pewnością ułatwią, a niektórym w ogóle umożliwią funkcjonowanie w obecnych czasach. W publikacji poznamy całe skpektrum różnorodnych produktów, ograniczających szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych.

Znajdziemy tu zarówno popularne wiszące i nablatowe osłony z plexi, pozwalające oddzielić osobę obsługującą od interesariusza, osłony pionowe stojące, dzięki którym swobodnie zaaranżujemy bezpieczną przestrzeń w poczekalni czy restauracji, jak również osłony samochodowe dedykowane taksówkarzom, przewozom pasażerskim, a także instruktorom nauki jazdy czy salonom samochodowym, dla ich pojazdów demontstracyjnych.

[galeria=”1″]

Warto też wspomnieć o asortymencie ochrony osobistej, która w obecnej sytuacji jest jak wiemy szczególnie istotna. Labo Print oferuje powszechnie znane obecnie maseczki i przyłbice, ale także osłony gabinetowe dla salonów kosmetycznych oraz fartuchy winylowe z możliwością dezynfekcji, przeznaczone dla fryzjerów, barberów i wszystkich usługodawców, którzy pozostają w bezpośrednim kontakcie z innymi osobami, a chcą w szczególny sposób zadbać o zdrowie swoje oraz klientów.

Producent zapowiedział regularne aktualizacje katalogu, zatem warto sprawdzać, co nowego pojawi się w jego kolejnych odsłonach.

Więcej informacji: TUTAJ

KL