Gadżety reklamowe Podkładka pod mysz – niezbędny gadżet w pracy zdalnej

Podkładka pod mysz – niezbędny gadżet w pracy zdalnej

0

Wśród gadżetów niezbędnych do pracy zdalnej, są z pewnością podkładki pod mysz. Choć teoretycznie nowoczesne myszki komputerowe powinny poruszać się po każdej powierzchni, to w praktyce nie jest to już oczywiste. Wiele współczesnych tworzyw, z których wykonane są blaty i biurka nie jest do tego odpowiednia, na przykład powierzchnia szklana całkowicie nie nadaje się do operowania myszką. Podkładka pod mysz wydaje się więc w tej sytuacji bardzo przydatnym gadżetem.

Tak jak w przypadku innych gadżetów, również wśród podkładek pod mysz znaleźć można rozmaite modele, o różnych cechach i funkcjach. Miłośnicy gier komputerowych na PC z pewnością mają już taki gadżet, bo w przypadku gier jest on nieodzowny. Podkładki gamingowe charakteryzują się dużą powierzchnią, ponieważ niektóre gry wymagają znacznego zakresu zamaszystych wręcz ruchów, przy czym precyzja, jaką daje odpowiednia podkładka także ma znaczenie. Podobnie graficy komputerowi, którzy preferują myszki (a nie tablety i pióra), z pewnością doceniają dobrą podkładkę o sporych rozmiarach.

Jeżeli chodzi o inne osoby pracujące przy komputerze, dużą popularnością cieszą się ergonomiczne podkładki pod mysz z żelową podpórką pod nadgarstek. Rozwiązanie to zmniejsza dyskomfort związany z utrzymywaniem nadgarstka przed długi czas w niewłaściwej pozycji, co może powodować drętwienie dłoni a także inne dolegliwości.

Do niedawna asortyment dostępny był jedynie w bardzo ograniczonej palecie barw, i to w dodatku wyłącznie ciemnych. Obecnie wybór kolorów jest znacznie większy, a nowością są podkładki  żelowe, barwione na dowolny kolor Pantone. Są to podkładki, na których można wykonać także wielokolorowe nadruki.

W przypadku osób pracujących mobilnie, doskonałym rozwiązaniem jest podkładka 3w1. Produkt służy jako podkładka pod mysz, zabezpieczenie monitora oraz ściereczka do przecierania ekranów lub okularów. Taką podkładkę można umieścić na klawiaturze netbooka przed jego zamknięciem i razem z nim spakować ją do torby, a po rozłożeniu komputera położyć na dowolnej powierzchni. Ten produkt to właściwie gładka ściereczka z mikrofibry ze specjalnym silikonowym bieżnikiem od spodu. Bieżnik zapewnia dobre przyleganie podkładki do powierzchni blatu. W obecnym czasie zaletą tego produktu jest także to, że można go uprać w wysokiej temperaturze, zapewniając higienę i świeżość.

Miłośnicy nowoczesnego designu i technologii też znajdą w asortymencie podkładek pod mysz coś dla siebie. Dostępne są podkładki z bezprzewodową ładowarką do telefonu oraz podkładki ze świecącymi elementami led. Miłośnicy ekologii mogą nabyć podkładki korkowe, które dodatkowo pełnią funkcje stojaka na telefon.

Osoby lubiące tradycyjne, piankowe podkładki, także mogą odnaleźć ten produkt na rynku w nowej odsłonie. Dobre jakościowo modele są obszyte dookoła, krawędzie nie strzępią się w czasie długotrwałego użytkowania, a podkładka posiada elegancki wygląd. Ilość wzorów jest nieograniczona, bo ten rodzaj podkładek znakuje się sublimacją, przez co można wykonać unikalny wzór nawet w nakładzie 1 szt.

Podkładka pod mysz, to także doskonały upominek firmowy, który można wręczyć zarówno pracownikom, jak i partnerom biznesowym i klientom. Oczywiście wymiar reklamowy pojawia się wówczas, gdy produkt taki można atrakcyjnie i trwale oznakować, ale nie przedstawia to najmniejszej trudności. Większość opisanych tu modeli podkładek można dowolnie znakować, także wielokolorową grafiką. Duże pole do zamieszczenia grafiki pozwala uczynić z tego produktu także nośnik bardziej rozbudowanej informacji.

Obecnie dużym zainteresowanemu cieszy się także personalizacja gadżetów. Oprócz tradycyjnych kalendarzy, od jakiegoś czasu popularne są także imiona zamieszczane na kubkach, brelokach, lusterkach do torebki itp. W przypadku podkładki pod mysz, personalizacja także jest możliwa i stanowi dodatkową formę wyróżnienia obdarowanej osoby. Warto pomyśleć o podkładce pod mysz, jako gadżecie firmowym o szerokim zastosowaniu.

www.podkladki24.pl 

KL