Kino samochodowe Kolektor już czynne - OOH magazine
Logo

Event MIX

Kino samochodowe Kolektor już czynne

Czy w czasach pandemii możemy bezpiecznie obejrzeć filmy w kinie ? Ależ oczywiście, pod warunkiem, że jest to kino samochodowe !

Przy EXPO XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14 wystartowało jedyne takie kino samochodowe w Warszawie – Kolektor. Podczas inauguracyjnego weekendu 5-7 czerwca 2020 r. filmy obejrzało ponad 500 gości, którzy skonsumowali ponad kilogram prawdziwej pizzy z pieca. Na ekranie pojawiła się m.in. brytyjska komedia kryminalna „7 Psychopatów” oraz zdobywca Oskara południowokoreańska tragikomedia „Parasite”.

Dogodna lokalizacja, ogromny ekran diodowy o przekątnej 600 cali oraz atrakcyjna strefa gastro, to tylko niektóre atuty tego przedsięwzięcia. W każdy weekend prawdziwy kinoman znajdzie tutaj coś dla siebie: od starych klasyków, po najnowsze hity kinowe i polskie produkcje.

Organizatorzy: Rival Group i Grupa TSE, zapewniają bezpieczną przestrzeń rozrywkową, która stanie się hitem tego lata! Partnerem przedsięwzięcia jest EXPO XXI Warszawa.

Bieżące informacje na temat repertuaru dostępne są TUTAJ, bilety natomiast można zakupić na stronach www.kinokolektor.pl oraz www.kino-samochodowe.pl