Event MIX Expo XXI – Jedno miejsce, więcej możliwości online!

Expo XXI – Jedno miejsce, więcej możliwości online!

0

Zmiany w branży spotkań dały Expo XXI możliwość wypracowania zupełnie nowej oferty. Dostosowana jest do zasad bezpieczeństwa oraz wytycznych dotyczących bezpiecznej organizacji spotkań. Współpracując z najlepszymi firmami w Polsce, Expo XXI pokazuje, że wykorzystanie najnowszych technologii daje nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Hasło: Jedno miejsce, wiele możliwości, zastąpiono więc nowym: Jedno miejsce, więcej możliwości online!

Od pierwszych dni maja działa Expo Online Center. To unikalna przestrzeń dedykowana realizacji różnorodnych projektów, jedyna w Polsce z kamerą 360 °  oraz własnym wozem transmisyjnym. Studio pozwala na realizację webinarów, szkoleń, prezentację produktów i niemal wszystkiego, co funkcjonuje lub dopiero zaistnieje na rynku. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, Expo Online Center może z powodzeniem stać się sceną koncertową, czy miejscem realizacji nowoczesnej konferencji. W Expo Online Center wykorzystano ponad 100 metrów kwadratowych diody, 100 urządzeń inteligentnych i ekrany w technologii full black. Połączenie najnowszych technologii, profesjonalnej obsługi oraz podwyższonych standardów bezpieczeństwa, zapewnia realizację najśmielszych pomysłów. Szczegóły są dostępne na Expo Online Center.

Przez cały czerwiec dostępne jest również Multimedialne Studio Berry Life. Przestrzeń ta wyposażona jest w ekrany LED pozwalające na dowolną aranżację przestrzeni. Zespół profesjonalistów dostępny w studio zapewni fachową obsługę oświetlenia studyjnego, kamer czy kranu. Realizatorzy wizji, kamer i oświetlenia dbają o to, aby materiały były najwyższej jakości, scenarzysta pomaga w jak najlepszym dopasowaniu treści, a kierownik planu sprawi, że cała realizacja przebiegnie gładko. Studio polecamy do realizacji webinarów, konferencji online oraz eventów hybrydowych do 150 osób. Szczegóły dostępne na: Berry Life.

Main Stage Live to ostania odsłona działań online Expo XXI. Miejsce to dedykowane jest projektom muzycznym, ale jego możliwości są znacznie większe. Jak na przestrzeń multimedialną przystało, Main Stage Live wyposażono w ponad 100 metrów kwadratowych ekranu LED, ponad setkę urządzeń inteligentnych oraz oczywiście scenę o wymiarach 12m x 14m. Powierzchnia pozwoli na nagranie lub transmisję online koncertu czy teledysku. Jest to idealne miejsce dla koncertów, festiwali, spektakli czy pokazów mody. W tym miejscu Sky is the limit! Szczegóły dostępne na: Main Stage Live.

Nie samą pracą żyje Warszawa! Po całym tygodniu wypełnionym obowiązkami przychodzi czas na zasłużony relaks. Zapraszamy do w największego kina samochodowego w Polsce! Na terenie Expo XXI w czerwcowe weekendy działa Kolektor-Kino Samochodowe, o którym pisaliśmy na łamach OOH event! Współpraca Rival Group z Grupą TSE gwarantuje znakomitą widoczność z każdego miejsca na „widowni” i oczywiście zachowanie wszelkich środków ostrożności.