Logo

Event MIX

Manor House SPA stawia się na holistyczną filozofię

Mazowiecki kompleks Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** otoczony rozległym, zabytkowym parkiem urzeka swoim położeniem oraz nietuzinkowymi atrakcjami. Bliskość przyrody wolej od smogu i duża przestrzeń niosąca poczucie intymności i bezpieczeństwa – to bardzo cenione w czasach pandemii zalety tego niezwykłego miejsca, które jest idealne, by odpocząć od zgiełku miasta. 

W Manor House SPA od lat stawia się na holistyczną filozofię i naturalne metody, które w obecnych czasach stały się jeszcze większym atutem. W całym kompleksie jest ożywiona woda Grandera, której heksagonalna struktura nie przepuszcza wirusów, bakterii i toksyn oraz sprzyja poprawie odporności, skutecznemu oczyszczaniu organizmu, długowieczności i lepszemu zdrowiu.

Godny polecenia jest Ogród Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, spiralą energetyczną, Ogrodem Zen, Piramidą Horusa i kopią labiryntu z Chartres. Wszystkie te miejsca mają wysoką biowitalność, wzmacniają organizm i sprzyjają wyciszeniu oraz osiągnięciu błogostanu. Warto dodać, że tutejsze SPA stawia na zabiegi wykorzystujące działanie dźwięków (koncerty na gongi i muzyka solfeżowa o prozdrowotnych częstotliwościach), światła i wibracji. Można tu zakosztować terapii, których nie spotyka się w innych miejscach jak np. Terapie w Komnacie Biowitalności, harmonizacji czakr na Kryształowym Łóżku, czy Rezonans Shumana. Goście mogą skorzystać z seansów saunowych w Łaźniach Rzymskich, rytuałów zdrowia w Witalnej Wiosce® SPA, Chaty Solnej, kąpieli ofuro – również w dwuosobowych wannach autorskiego projektu czy pojeździć konno (Manor House SPA na własną stajnię, hotel i SPA dla koni).

Jako hotel dla dorosłych w swoje progi zaprasza Gości, którzy ukończyli 12 rok życia. Sprzyja to ciszy i spokoju, które pomagają w osiągnięciu relaksu. Całość dopełnia smaczna hotelowa kuchnia, w której wszystkie potrawy i napoje są przygotowywane na bazie strukturalnej wody Grandera. W karcie restauracji znajdują się tradycyjne, polskie potrawy, dania zgodne z Dietą Życia oraz znakomite propozycje wegańskie. To wymarzone miejsce na odpoczynek i zdystansowanie się od trudów codzienności.

www.manorhouse.pl