Logo

Event MIX

PARK ROZRYWKI ENERGYLANDIA JUŻ OTWARTY!

Park Rozrywki Energylandia w Zatorze otworzył Sezon 2020! W słoneczne, sobotnie przedpołudnie 6 czerwca nadszedł długo oczekiwany moment dla wszystkich fanów jazdy na Roller Coasterach. Najnowocześniejszy tego typu obiekt w Polsce, oferujący aż 75 atrakcji na 35 hektarach powierzchni, znów mógł powitać swoich Gości.

Pierwsi Goście odwiedzili Park podczas uroczystej inauguracji 7 sezonu. Energylandia już długo przygotowywała się na powrót w nowej rzeczywistości. Wprowadzono tam wszelkie możliwe środki ostrożności i higieny. Właściciele obiektu ustanowili aż 15 nowych zasad, które odtąd będą nadawały rytm pracy, by Goście byli bezpieczni, a ich pobyt w Parku był komfortowy!

Energylandia jako jedyna do dezynfekcji używa nowoczesnych dronów, które po zamknięciu każdego dnia, oczyszczają Park. Powołano również specjalną grupę dezynfekującą, której zadaniem będzie nieustanna dezynfekcja najczęściej dotykanych powierzchni, w szczególności uchwytów, poręczy, klamek czy siedzeń.

Bilety do Energylandii są limitowane. Osoby, które już zakupiły bilety wcześniej, będą musiały je zarezerwować poprzez platformę internetową. Cały proces dostępny jest na stronie parku.

Goście podczas wchodzenia na dziedziniec Parku są  monitorowani pod kątem temperatury ciała. Co ciekawe jedna kamera termowizyjna obejmuje swoim zasięgiem aż 30 osób.

– Maksymalnie wykorzystujemy nasze możliwości bezpieczeństwa w sposób najmniej inwazyjny i najbardziej komfortowy dla Gości. Mamy pewność, że wizyta w Energylandii jest bezpieczna. Nasze kilkuletnie doświadczenie oraz kilka tygodni intensywnych badań i poszukiwań optymalnych rozwiązań daje nam pewność, że mogliśmy zaprosić do Parku naszych Gości z dniem 6 czerwca – informuje Kris Kojder, rzecznik prasowy Energylandii.

Świat bezpiecznej zabawy!

Organizatorzy sobotniego wydarzenia zapytali Gości o ich wrażenia z pierwszego dnia w Parku.

– Już na pierwszy rzut oka widać, jak Energylandia przygotowała się do otwarcia w nowych warunkach – odpowiedział Pan Krzysztof, który przyjechał na Otwarcie Sezonu z Warszawy.

– Na każdym kroku można znaleźć dozownik z płynem odkażającym! Widziałam też ubranych na biało ludzi z maszynami, którymi odkażali Roller Coaster – dodaje Małgorzata z Chrzanowa.

Swoje pozytywne opinie wyrazili także celebryci, którzy pojawi się tego dnia w Energylandii. Wśród nich był między innymi piosenkarz Dawid Kwiatkowski, aktor Marcin Mroczek czy Damian Kordas – zwycięzca programu Master Chef.

Już w najbliższych kilkunastu dniach Energylandia zaserwuje nam kolejną niespodziankę! Tym razem otwarcia doczeka się wodna strefa Water Park wraz z Tropical Fun. Obiekt powiększył się o nową zjeżdżalnię Twister. Szczegóły poznamy już wkrótce!

W Sezonie 2020 nie zabraknie eventów specjalnych takich jak Magic Night, czyli nocna zabawa na Roller Coasterach i zapierająca dech w piersiach iluminacja atrakcji. Rozwiązania usprawniające obsługę, nowe punkty gastronomiczne oraz zmiana aranżacji zieleni to tylko niektóre z elementów, które zostały dopracowane po to, aby zapewnić Gościom jeszcze większy komfort. Wybierając się do Energylandii, warto pamiętać, że jeden bilet wstępu zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich zgromadzonych tu atrakcji i rozrywek.

energylandia.pl