Logo

Event MIX

Energylandia przygotowała niespodziankę dla dzieci !

Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze przygotował specjalną niespodziankę w postaci 50% zniżki na bilety dla przedszkolaków oraz uczniów szkół, którzy już w ten weekend zaczynają świętować wakacje.

Już w ten piątek, 26 czerwca 2020 roku od godziny 10.00 do 18:00 przedszkolaki oraz absolwenci szkół podstawowych, oraz średnich, którzy nie ukończyli dwudziestego roku życia, mogą nabyć bilety o połowę taniej! Bilety dostępne będę tylko tego dnia i tylko w kasach biletowych Energylandii. Warunkiem uzyskania biletów za 50% ich wartości jest okazanie podczas zakupu oryginału ważnej legitymacji szkolnej. Warunek ten nie obowiązuje przedszkolaków. Promocja dotyczy tylko indywidualnych biletów jednodniowych.

To wyjątkowa okazja, by w huczny sposób rozpocząć wakacyjny okres beztroskiej zabawy oraz odpoczynku po trudnym roku szkolnym. Idealnym do tego miejscem jest Park Rozrywki Energylandia, który swoimi atrakcjami daje wiele radości zarówno przedszkolakom, starszym dzieciom, jak i rodzicom czy seniorom! Dla dzieci od 2 roku życia znajdują się aż 23 atrakcje w Bajkolandii. Małe dzieci wraz z rodzicami zabawią się także w Strefie cyrkowej, części Familijnej, a nawet na zjeżdżalniach wodnych w Tropical Fun. Dzieci o wzroście 140 cm zyskują dostęp do atrakcji całego Parku Rozrywki, w tym spektakularnego Hyperiona! Ten najwyższy (77 metrów wysokości, 80 metrów przy pierwszym spadku), najszybszy (142 km/h) w Europie Mega Coaster to gwarancja potężnej dawki adrenaliny. Podobnie z resztą jak hybrydowa Zadra, której zasadnicza konstrukcja z drewna daje niezapomniane wrażenia z jazdy. Najwyższa w tej klasie Coasterów 63,8 metrowa konstrukcja, 90-stopniowe nachylenie przy pierwszym spadku, 3 inwersje i prędkość 121 km/h. Czy trzeba mówić więcej? „Dzień szaleństwa za szkolne świadectwa” w ten piątek w kasach Energylandii! Promocja dotyczy biletów jednodniowych, nie łączy się z innymi i nie dotyczy studentów, uczniów szkół wieczorowych oraz opiekunów czy rodziców dzieci.