Logo

Event MIX

Warszawskie centrum rozrywki Hulakula ponownie otwarte!

Po niemal trzymiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią, warszawskie centrum rozrywki Hulakula od 15 czerwca br. ponownie przyjmuje gości.

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta zlokalizowane na warszawskiej Pradze to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Warszawie. Poza bowlingiem do dyspozycji gości jest tam bilard, parkiet na 2 tys. osób, trzy bary, nowoczesne sale konferencyjno-klubowe, restauracja, a także plac zabaw oraz letni ogródek restauracyjny z placem zabaw na świeżym powietrzu.

Co zmieni się w funkcjonowaniu Hulakula?
W najbliższym czasie goście nie będą mogli bawić się na dyskotekach, nie odbędą się także żadne imprezy masowe, a na Sali zabaw dzieci nie skorzystają z basenu z kulkami. Jednak centrum rozrywki planuje inne aktywności i zapewnia, że robi wszystko, aby korzystanie z Hulakula było bezpieczne.

– Przed wejściem do centrum rozrywki goście będą proszeni o zdezynfekowanie rąk, każdego będzie czekał obowiązkowy pomiar temperatury w celu wychwycenia osób z podwyższoną temperaturą ciała. Na terenie centrum, poza strefą bowlingową, restauracyjną i bilardową, obowiązkowo należy zakrywać nosa i ust, zalecamy także zachowanie dystansu społecznego – informuje Magdalena Czerwonka, manager centrum rozrywki Hulakula. – Prosimy naszych gości o przestrzeganie nowych zasad reżimu sanitarnego, abyśmy wszyscy mogli bawić się i pracować w bezpiecznym środowisku – dodaje Magdalena Czerwonka.

Zmianie ulegają także godziny otwarcia Hulakula: centrum będzie czynne codziennie w godzinach 12:00 – 24:00, a plac zabaw w godzinach 12:00 – 20:00.

Rozrywka w nowym reżimie sanitarnym
Zmianie ulega korzystanie ze strefy bowlingowej. Zajęty będzie co drugi tor, chyba że rezerwacji dokonują członkowie rodziny, bądź osoby zamieszkujące to samo gospodarstwo domowe – wtedy mogą grać na sąsiadujących torach.

– Kręgielnia to miejsce chętnie odwiedzane przez gości Hulakula. W tym szczególnym czasie dołożymy wszelkich starań, aby rozgrywki były bezpieczne. Dedykowani pracownicy każdorazowo po zakończeniu gry będą dezynfekować całe stanowiska bowlingowe: stoliki, klawiatury, a także kule. Dodatkowo od poniedziałku 15 czerwca wprowadzamy zakaz przenoszenia kul między torami. Niezmiennie obuwie bowlingowe będzie dezynfekowane po każdorazowym użyciu – podkreśla Magdalena Czerwonka.

Podobne zasady obowiązują w strefie bilardowej. Co drugi stół będzie wolny, a sprzęt do gry (kije i bile) będzie wydawany w recepcji. Do skorzystania z automatów do gier niezbędne będą jednorazowe rękawiczki, a maszyny będą regularnie dezynfekowane.

Bezpieczna zabawa najmłodszych
Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta w swoim nowoczesnym centrum posiada ogromne zaplecze dla najmłodszych – z mnóstwem zjeżdżalni, torów przeszkód, stref do kreatywnej zabawy i rozwoju. Rozrywkowe Centrum zaprasza do swojej sali zabaw, ale prosi o zachowanie szczególnych zasad bezpieczeństwa.

– Przed wejściem do sali zabaw rodzice i opiekunowie będą proszeni o wypełnienie oświadczenia nt. stanu zdrowia swojego dziecka, zdezynfekowanie dłoni oraz zakrycie ust i nosa. Otrzymają także ochraniacze na buty, w których należy poruszać się w strefie przeznaczonej do zabawy. Dzieci po wejściu na plac zabaw będą proszone o zdjęcie butów, zmianę skarpetek na czyste oraz umycie dłoni mydłem i wodą – informuje Magdalena Czerwona z Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta.

Bezpieczna i zdrowa zabawa od zawsze była priorytetem dla właścicieli tego miejsca. Świadczy o tym m.in. wykwalifikowana kadra, dbałość o czystość oraz zapewnienie oddzielnej toalety do użytku dzieci i rodziców. Codziennie od 15:00 do 15:30 sala zabaw będzie wyłączona z użytku na czas dezynfekcji. W czasie przerwy technicznej wszyscy goście zobowiązani są do opuszczenia terenu placu zabaw, bez utraty ważności zakupionych biletów wstępu.

Szczegóły dotyczące funkcjonowania centrum rozrywki po ponownym otwarciu znajdują się na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych centrum. O nowych zasadach gości będą informować pracownicy. Na ten moment nie wprowadzono limitu osób, jednak właściciele zastrzegają sobie możliwość odmówienia wstępu w przypadku dużego ruchu.