Event MIX Pięć i pół tysiąca odwiedzających podczas Poznań Moto Fest!

Pięć i pół tysiąca odwiedzających podczas Poznań Moto Fest!

36
0
Poznan Moto Fest

Prawie pięć i pół tysiąca osób przybyło w weekend na Międzynarodowe Targi Poznańskie, aby wziąć udział w Poznań Moto Fest.

Była to druga – po Letnim Targu Ogrodniczym – impreza organizowana przez Grupę MTP po okresie lockdown’u. Piknik motoryzacyjny był częścią wspólnej kampanii Grupy MTP, Miasta Poznań oraz lokalnych firm i instytucji – #WracamyDoGry.

Fani czterech kółek mogli podziwiać zarówno nowoczesne, sportowe auta, jak i klasyczne, zabytkowe modele. Wzrok przyciągało ponad 50 super samochodów oraz pojazdów kolekcjonerskich. Swoje nowości prezentowali czołowi poznańscy dealerzy samochodowi. Miłośnicy jednośladów podziwiali pokazy motocyklowego Stuntu, a dla fanów tuningu przygotowano specjalną strefę z przerobionymi samochodami.

Już za dwa tygodnie 11-12 lipca 2020 r. na targach odbędzie się Letni Targ Rodzinny. Będzie można na nim zapoznać się z ofertą turystyki rodzinnej i aktywnej czy przetestować i zakupić sprzęt sportowy. Zaprezentowane zostaną także ciekawe propozycje książkowe, o które warto uzupełnić wakacyjną biblioteczkę. Na gości targowych będą czekać liczne atrakcje sportowe, przygotowane przez wystawców i partnerów. Nie zabraknie również pysznego jedzenia. Gastronomiczna oferta zaspokoi gusta każdego smakosza – wielbicieli lokalnych przysmaków i żywności eko, a także fanów street foodu, zwłaszcza że na ekspozycji pojawi się największy food truck w Europie.