Event MIX Autokarem do Energylandii z 14 miast w Polsce!

Autokarem do Energylandii z 14 miast w Polsce!

53
0

Wspaniałym wakacyjnym wyjazdem z przygodami i mnóstwem zabawy może być wyprawa do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Lokalizacja Parku umożliwia łatwy i szybki dojazd z całego kraju. W okresie wakacji Park uruchomił nowe połączenia autokarowe, które umożliwiają bezpośredni dojazd do Zatoru z 14 miast w Polsce!

Dojazd do Energylandii autokarem będzie możliwy z najbliższej okolicy – Krakowa, Katowic i Oświęcimia. Oprócz tego uruchomione zostaną połączenia z Zakopanego, Nowego Targu i Rabki Zdrój. Ponadto z autokaru będą mogli skorzystać mieszkańcy Wrocławia, Oławy, Brzegu, Opola i Strzelec Opolskich. To jednak jeszcze nie wszystko, bo transport zapewniony będzie również dla mieszkańców Bydgoszczy, Torunia i Włocławka. Dodatkowo z Krakowa i Katowic do Energylandii będzie się można dostać pociągiem superREGIO. Ceny biletów autokarowych rozpoczynają się już od 29,00 zł w obie strony, a biletów kolejowych już od 12,00 zł w jedną stronę. Szczegółowe informacje o dojeździe znajdują się TUTAJ

W tym roku część osób na pewno zdecyduje się na spędzenie wakacji w Polsce. Z tego względu pobyt w Energylandii wydaje się być idealnym pomysłem na beztroską, a zarazem bezpieczną rozrywkę. Każdy bez względu na wiek znajdzie tam coś dla siebie, bo Park Rozrywki Energylandia składa się z kilku różnorodnych stref zabawy. W Bajkolandii czeka aż 20 atrakcji dla najmłodszych. Z kolei w Strefie Familijnej znajdziecie 17 przejażdżek dla całej rodziny. Dla spragnionych mocniejszych wrażeń jest specjalna Strefa Ekstremalna składająca się z 10 atrakcji. Smoczy Gród to kolejna strefa tematyczna, w której znajdziecie kilka nowych kolejek. Godna polecenia jest również strefa Water Park, w której można korzystać z 3 basenów z podgrzewaną wodą, 14 zjeżdżalni różnego typu, a także 4000 leżaków. Energylandia, która oferuje mnóstwo niezwykłych przeżyć, to wspaniałe miejsce na jedno- lub dwudniowy wyjazd w ciągu nadchodzących wakacji.

W tym sezonie nie zabraknie wydarzeń specjalnych takich jak Magic Night, podczas których można bawić się w Parku w nocy, aż do godziny 23:00. Po zmroku można podziwiać wspaniałe iluminacje wszystkich atrakcji, ale przede wszystkim można z nich korzystać. Ponadto, 14 lipca odbędą się obchody 6 urodzin Energylandii – wrażeń z pewnością nie zabraknie.

Energylandia zaprasza codziennie, aż do 25 października. Park rozrywki będzie otwarty również w okresie zimowym od 28 listopada 2020 r. do 10 stycznia 2021 r. Niesamowity klimat, wspaniałe iluminacje i dekoracje – rozgrzeją atmosferę nawet w środku zimy!

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, a także zachęcamy do zakupu biletów on-line