Event MIX Pierwsza impreza masowa na PGE Narodowym. 1920. Wdzięczni Bohaterom – największe wydarzenie...

Pierwsza impreza masowa na PGE Narodowym. 1920. Wdzięczni Bohaterom – największe wydarzenie historyczne tego roku.

0
Warszawa, 15.08.2020. Widowisko multimedialne "1920. Wdzięczni Bohaterom" na PGE Narodowym.
  • Około 10 tysięcy osób obejrzało na żywo widowisko 1920. Wdzięczni Bohaterom.
  • Cieszę się, że po ostatnich kilku miesiącach trybuny PGE Narodowego znowu mogły zapełnić się gośćmi. Była to nasza pierwsza impreza masowa w tym roku – mówi Marzena Małek, Członek Zarządu Operatora PGE Narodowego.
  • Udowodniliśmy, że nawet w tak nietypowym okresie nasz zespół jest w stanie skutecznie działać i organizować najlepsze wydarzenia w Polsce – podkreśla Włodzimierz Dola, Prezes Zarządu operatora PGE Narodowego.
Warszawa, 15.08.2020. Widowisko multimedialne „1920. Wdzięczni Bohaterom” na PGE Narodowym.

Około 10 tysięcy osób obejrzało na żywo widowisko 1920. Wdzięczni Bohaterom. To najbardziej spektakularne i największe wydarzenie historyczne tego roku. Premierę spektaklu, który odbył się 15 sierpnia, otworzyła wzniosła pieśń „Moja ojczyzno” w wykonaniu Daniela Ukeje, Macieja Balcara oraz Mateusza Ziółko. Premierę uświetnili swoimi występami również tacy artyści jak Stanisława Celińska, Stanisław Sojka, Olga Szomańska, Kasia Cerekwicka, Michał Kowalonek, Piotr Cugowski, Bartas Szymaniak.

Widowisko 1920. Wdzięczni Bohaterom to wehikuł czasu, który przeniósł nas do czasów pola bitwy sprzed 100 lat. W rolę marszałka Józefa Piłsudskiego wcielił się Jarosław Gajewski, a oficera Michaiła Tuchaczewskiego odegrał Wojciech Brzeziński. Generał Charles de Gaulle został odegrany przez Marcina Januszkiewicza, a postać ks. Ignacego Skorupki przybliży Karol Czajkowski.

Warszawa, 15.08.2020. Widowisko multimedialne „1920. Wdzięczni Bohaterom” na PGE Narodowym.

– 1920. Wdzięczni Bohaterom to przepiękne widowisko budzące świadomość narodową. Cieszę się, że po ostatnich kilku miesiącach trybuny PGE Narodowego znowu mogły zapełnić się gośćmi. Była to nasza pierwsza impreza masowa w tym roku – mówi Marzena Małek, Członek Zarządu Operatora PGE Narodowego.

PGE Narodowy przez ostatnie miesiące przygotowywał się do przyjęcia gości z zachowaniem najwyższych standardów reżimu sanitarnego. Każda osoba wchodząca na stadion miała sprawdzaną temperaturę, dodatkowo wszystkie osoby poruszające się po obiekcie musiały zakrywać usta i nos. Aby zagwarantować dystans społeczny na PGE Narodowym było mniej gości, bowiem zajmowali oni co drugie krzesełko. Mimo to wchodzącym udostępniono wszystkie bramy wejściowe, aby wyeliminować możliwość tłoczenia się w jednym punkcie. Na stadionie pojawiło się też kilkaset bezdotykowych stacji do dezynfekcji dłoni.

– Udowodniliśmy, że nawet w tak nietypowym okresie nasz zespół jest w stanie skutecznie działać i organizować najlepsze wydarzenia w Polsce. Dziękuję też wszystkim widzom za zaufanie i za wspólne emocje, które przeżywaliśmy w trakcie wydarzenia – podkreśla Włodzimierz Dola, Prezes Zarządu operatora PGE Narodowego.

Osoby, które nie miały okazji zobaczyć premiery widowiska mogą, skorzystać z pokazów dodatkowych, które w nieco krótszej wersji będą wystawiane codziennie od 20 do 23 sierpnia. Bilety można kupić TUTAJ