Aktualności Pierwszy taki webinar: Gadget Cafe prezentuje Nowości Macma 2021

Pierwszy taki webinar: Gadget Cafe prezentuje Nowości Macma 2021

688
0

09 marca 2021 roku o godzinie 12:00 odbędzie pierwszy webinar Gadget Cafe, na którym zostaną zaprezentowane nowości, branżowe trendy oraz technologiczne nowinki ze świata gadżetów reklamowych Macma. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo, a poprowadzi je Marcin Spitalniak, doświadczony ekspert Gadget Cafe.

Harmonogram webinaru:

12:00 – 12:05 Wprowadzenie
12:05 – 12:10 Eko Trendy wśród gadżetów reklamowych
12:10 – 12:15 Drukarnia Macma – nowe maszyny, nowe możliwości
12:15 – 12:35 Prezentacja produktów – Kuchnia/ Biuro/ Outdoor
12:35 – 12:50 Produkty markowe
12:50 – 13:00 Q & A

Świat gadżetów reklamowych to specjalność firmy Macma, która już od 2003 roku zajmuje się importem oraz dystrybucją upominków, znakowanych przy pomocy najnowocześniejszych metod. W odpowiedzi na liczne zapytania naszych klientów postanowiliśmy stworzyć interaktywne wydarzenie – webinar, w którym przybliżymy tegoroczne nowości, trendy oraz ciekawe zastosowanie nowych gadżetów reklamowych, dostępnych w ofercie Macma. W webinarze wystąpi również ekspert drukarni Macma, który przedstawi uczestnikom jedną z najnowocześniejszych, dostępnych w naszej firmie metod znakowania produktów.

Webinar poprowadzi Marcin Spitalniak, ekspert ds. gadżetów w Gadget Cafe, od 20 lat związany z branżą reklamową i eventową. W swoim dorobku może pochwalić się organizacją m.in. międzynarodowych i krajowych eventów sportowych takich jak: Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn (2014), Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów (2013), Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking (9 edycji). Pasjonat nowinek technologicznych, wszelkiego rodzaju gadżetów i trendów, związanych z branżą reklamową.

Webinar jest całkowicie bezpłatny, wystarczy zarejestrować swój udział (TUTAJ), mając na uwadze, że liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Pod koniec spotkania będzie miejsce na konstruktywną dyskusję, pytania i wymianę doświadczeń z uczestnikami, dla których przewidziane są atrakcyjne nagrody i promocje.

Więcej informacji TUTAJ.

KL