Event MIX Katarzyna Chmiel Dyrektorem Generalnym Hoteli Nosalowy

Katarzyna Chmiel Dyrektorem Generalnym Hoteli Nosalowy

0

Katarzyna Chmiel, dotychczas Dyrektor Sprzedaży Hoteli Nosalowy awansowała na stanowisko Dyrektora Generalnego. Wojciech Budzowski, pełniący do tej pory wspomnianą funkcję wkrótce obejmie stanowisko Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Uzdrowiskowego Ustroń S.A.

Katarzyna Chmiel swoją karierę w turystyce rozpoczęła już podczas studiów jako przewodnik turystyczny i miejski po Krakowie. Po ich ukończeniu rozpoczęła przygodę z branżą hotelarską w dziale sprzedaży sieci Vienna International Hotels & Resorts zajmując się rynkiem korporacyjnym i konferencyjnym. Od 2007 roku pracowała na stanowiskach kierowniczych w sprzedaży i marketingu w hotelach 4 i 5* w Krakowie. Była także odpowiedzialna za sprzedaż dwóch hoteli Chopin i 4-gwiazdkowego Andel’s Cracow. Przed dołączeniem do zespołu Nosalowego Dworu przez 3 lata pełniła funkcję dyrektora regionalnego sprzedaży Hotelu Arłamów. Za dział sprzedaży Hoteli Nosalowy odpowiada od 2015 roku.

– Dziękuję Wojciechowi za prawie 6 niezwykle udanych lat spędzonych w Zakopanem, kiedy to odegrał bardzo ważną rolę w działalności Hoteli Nosalowy i przyczynił się do rozwoju marki. Wraz z całym zespołem życzymy mu powodzenia na nowej drodze rozwoju zawodowego. Jednocześnie ogromnie cieszę się z możliwości awansu Dyr. Chmiel, która była od lat jedną z kluczowych i najbardziej dla mnie zaufanych osób w firmie. Jej wkład był szczególnie duży jeżeli chodzi o rozwój firmy w segmencie MICE, w którym udało się jej osiągnąć w przed-pandemicznych latach rekordowe wyniki. Pani Katarzyna jest doskonałym kandydatem na to stanowisko – jej doświadczenie sprzedażowe, dbałość o szczegóły oraz relacje z kontrahentami i pracownikami będą dla firmy ogromnym atutem – powiedział Wiktor Wróbel, Prezes Zarządu spółki Nosalowy Dwór.