Marketing MIX YOPE – RATUJEMY DZIKIE ZWIERZĘTA!

YOPE – RATUJEMY DZIKIE ZWIERZĘTA!

0

Świat YOPE jest pełen zwierząt. Zamieszkują na etykietach opakowań produktów YOPE, w domach i w środowisku naturalnym. Gdziekolwiek żyją, zasługują na opiekę i pomoc ze strony ludzi. Dlatego po raz kolejny działamy na rzecz przyrody!

YOPE & SUPERPHARM dla Mysikrólika

Do Fundacji Mysikrólik, prowadzącej ośrodek rehabilitacji dla dzikich zwierząt, trafia rocznie ok. 700 zwierząt, które wymagają natychmiastowej pomocy. To tu lisy, sarny, borsuki, wydry i inne zwierzaki wracają do zdrowia, nabierają sił, aby następnie

powrócić do swojego naturalnego środowiska. Wspólna akcja YOPE &SUPERPHARM ma na celu wsparcie działań Fundacji. Za przekazane środki, zostanie zakupiony specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu weterynarze będą mogli skuteczniej ratować zwierzęta, które do nich trafiają, a także śledzić ich dalsze losy. ​

KUPUJĄC – POMAGASZ

YOPE dba o Planetę, o środowisko i o zwierzęta, a do wspólnej pomocy zachęca także kupujących.

 

Między 12 a 26 sierpnia w sieci Superpharm rusza specjalna akcja YOPE „ Kupując – pomagasz”. Wspólnie wesprzemy działania Fundacji Mysikrólik! Konsumenci – kupując produkty YOPE w Superpharm, na przykład nowy krem do rąk Cedr i gorzka pomarańcza. A YOPE, przekazując pieniądze fundacji, na ratowanie dzikich zwierząt. Dołącz do nas!

CEDR I GORZKA POMARAŃCZA – NOWOŚĆ!

Cedr i gorzka pomarańcza uwodzi wytrawnym, świeżym zapachem ze słodką i kwiatową nutą pomarańczy. W skład serii wchodzą niezastąpione w codziennej pielęgnacji : naturalne mydło do rąk, żel pod prysznic oraz balsam do ciała. Nowością jest naturalny odżywczy krem do rąk Cedr i gorzka pomarańcza, który zadba o skórę dłoni  i pozostawi na nich zapach niezapomnianych śródziemnomorskich wakacji.

Bazą dla kosmetyków z linii Cedr i gorzka pomarańcza są naturalne składniki myjące i pielęgnujące, takie jak: masło shea, oleje roślinne: kokosowy, z oliwek i słonecznikowy, a także prowitamina B5 i alantoina, które koją podrażnienia i pobudzają regenerację skóry. Naturalne ekstrakty z cedru i gorzkiej pomarańczy zawarte we wszystkich kosmetykach z tej serii rozświetlają skórę, nawilżają i chronią ją przed działaniem wolnych rodników.