Marketing MIX Loteria Neutrogena® – pielęgnuj siebie i wygraj!

Loteria Neutrogena® – pielęgnuj siebie i wygraj!

0

Znana i ceniona międzynarodowa marka kosmetyczna Neutrogena® rozpoczeła ogólnopolską loterię konsumencką. To pierwsza tego typu akcja przeprowadzana przez tę markę w Polsce. Loteria Neutrogena® – pielęgnuj siebie i wygraj!, wystartowała 14 sierpnia i potrwa do 24 września. Do wygrania codzienne nagrody pieniężne, nagrody produktowe oraz nagroda główna – samochód osobowy Citroën C1.

Marka Neutrogena® po raz pierwszy przygotowała tego typu akcję konsumencką w Polsce. Loteria ma charakter prosprzedażowy i prokonsumencki – zachęca do korzystania z najlepszej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych i dbania o siebie na co dzień, w łatwy i przyjemny sposób.

Bardzo proste zasady i atrakcyjne nagrody dodatkowo zachęcają do wzięcia udziału w zabawie. By zostać uczestnikiem akcji i mieć szansę na wygranie, wystarczy kupić dowolne produkty marki Neutrogena® za minimum 25 złotych i zachować dowód zakupu. Następnie na dedykowanej stronie www.neutrogena.com.pl/loteria należy wypełnić formularz i zarejestrować paragon. O wygranej pieniężnej 500 zł oraz zestawach kosmetyków szczęśliwcy zostają poinformowani od razu po wysłaniu zgłoszenia. Finałowe losowanie nagrody głównej –samochodu osobowego Citroën C1 w wersji Feel, odbędzie się na zakończenie loterii.

Organizatorem loterii i twórcą koncepcji jest Agencja Albedo Marketing, a za działania public relations odpowiada Agencja Quality PR.