Marketing MIX B2B SHOP Internetowa platforma zakupowa w Europapier Polska

B2B SHOP Internetowa platforma zakupowa w Europapier Polska

0

20 sierpnia 2021 roku Europapier Polska uruchamia platformę zakupową o nazwie B2B SHOP. Jest to nowoczesne narzędzie, które umożliwia składanie internetowych zamówień na produkty z asortymentu Europapier Polska.

W ofercie znajdziemy ponad 2000 artykułów – papiery poligraficzne, biurowe, ozdobne, media do reklamy, materiały opakowaniowe, a także produkty higieniczne dla firm. Platforma, za sprawą intuicyjnego interfejsu pozwala na wygodne, szybkie i kompleksowe zakupy. Jest dostępna 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Na swoim profilu Klienci mogą m.in. na bieżąco sprawdzić status swojej przesyłki, śledzić historię zamówień z ostatnich 6 miesięcy, a także samodzielnie pobierać zdjęcia, certyfikaty czy karty techniczne produktów. Na Klientów czekają też dodatkowe benefity, w tym niższe minimum logistyczne. Rejestracja jest bezpłatna. W przypadku pytań, Klienci mogą szybko i sprawnie skontaktować się za pomocą interaktywnego chat’u z doradcami Europapier Polska i pozyskać niezbędne informacje i odpowiedzi na nurtujące pytania.  Europapier zaprasza do rejestracji i zakupów w B2B SHOP na europapier.pl.

Europapier Polska od lat wyznacza standardy na rynku dystrybucji papierów poligraficznych, biurowych, tektury, mediów do reklamy oraz papierów i środków do utrzymania higieny w firmach. Wiodąca pozycja rynkowa w Polsce i CEE oraz obecność w strukturze branżowej potęgi holdingu Heinzel to gwarancja stabilności finansowej, niezawodności i atrakcyjnych warunków współpracy.