Marketing MIX Agencja Focus Nation z kampanią „Badaj piersi! #ToNieRocketScience” dla Fundacji Onkologicznej Rakiety

Agencja Focus Nation z kampanią „Badaj piersi! #ToNieRocketScience” dla Fundacji Onkologicznej Rakiety

71
0

Coraz więcej kobiet ma już świadomość, że należy się badać samodzielnie, chodzić na badania profilaktyczne, ale… wciąż zbyt mało kobiet NAPRAWDĘ TO ROBI. Nie wiedzą JAK się badać, co ile, czy lepiej samemu, kiedy pierwsze USG, kiedy mammografia…

Dlatego Fundacja Onkologiczna Rakiety startuje z akcją TO NIE ROCKET SCIENCE! To nie jest fizyka kwantowa! To wiedza, która powinna być dostępna każdej kobiecie.

– Już w najbliższy piątek 15 października zalejemy Instagram falą… PIERSI!Młodych, dojrzałych, dużych, małych, sztucznych, naturalnych, szpiczastych, okrągłych, każdego rodzaju! Pokażemy, że KAŻDA KOBIETA powinna się badać! Zaprosimy kobiety do zrobienia zdjęcia swoich piersi i udostępnienia ich z hashtagiem #tonierocketscience – mówi Agnieszka Szlaska, Communication & PR Director w IF Nation Group.

Agencja Focus Nation współpracuje z Fundacją Onkologiczną Rakiety od 2020 roku, wspierając jej działania brandingowe i komunikacyjne.

W piątek 15.10. zostanie uruchomiona specjalna dedykowana podstrona akcji www.tonierocketscience.pl, na której będzie można znaleźć informacje odnośnie samobadania, kalendarz badań profilaktycznych, odpowiedzi na zadawane najczęściej pytania etc.

Pierwsze 50 zdjęć z hashtagiem akcji Fundacja nagrodzi upominkiem, zaś każda z Ambasadorek akcji otrzyma od fundacji książkę „RAKIETY. Pięknem w raka” ze specjalną dedykacją i podziękowaniem za udział w akcji.