Wydarzenia Legendarny Kosmiczny Mecz zagra po raz dwunasty w szczytnym celu!

Legendarny Kosmiczny Mecz zagra po raz dwunasty w szczytnym celu!

0

15.01.2022 w katowickim SPODKU wraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów” oraz w 100% na rzecz jego podopiecznych.

Agencja STAR MANAGER Piotr Sobik wraz z Bartoszem Demczukiem z Kabaretu Młodych Panów od 2011 roku tworzy wydarzenie, które swoją skalą przerasta inne eventy charytatywne na Śląsku. Pierwsze Legendarne Kosmiczne Mecze organizowane były w Rybniku, szybko jednak okazało się, że popularność imprezy jest tak duża, że konieczne było przeniesienie wydarzenia do większej Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju. Po latach wielkiego sukcesu Kosmicznych Meczy, organizatorzy postanowili ponownie podnieść poprzeczkę i wyprodukować to wyjątkowe wydarzenie w katowickim SPODKU.

Do tej pory Mecze wspierały Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz Fundację Piątka, dla których w sumie uzbierały blisko 500 000 złotych! Planowane na styczeń wydarzenie zagra dla Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”, które od prawie 30 lat pomaga rocznie ponad 600 dzieciom i młodzieży oraz 100 rodzinom z ubogich, poprzemysłowych śląskich i zagłębiowskich dzielnic. Dom Aniołów prowadzi lokalne, kompleksowe systemy wsparcia i jest drugim „domem” dla wielu potrzebujących dzieci. Dom Aniołów Stróżów od wielu lat organizuje również szereg akcji i wydarzeń służących pozyskaniu funduszy na codzienną pomoc dzieciom. W marcu 2020 roku Stowarzyszenie planowało zorganizować wielki Anielski Mecz Charytatywny w katowickim Spodku z udziałem wielu gwiazd. Niestety pandemia pokrzyżowała te plany. Dlatego cieszymy się, że w 2022 roku połączymy siły i wyprodukujemy wspólnie przedsięwzięcie.

Przedsięwzięcie nie byle jakie, a zupełnie wyjątkowe. Dochód z biletów w całości przeznaczony jest na dobroczynny cel, a udział w wydarzeniu biorą pierwszoligowi zawodnicy i gwiazdy z pierwszych stron gazet. Legendarny Kosmiczny Mecz to obecnie wielkie sportowe show w wykonaniu znanych osobistości i moc atrakcji towarzyszących dla całej rodziny!

Bilety KLIKNIJ.