Event MIX W czasach pełnych wyzwań mamy ten sam POWER

W czasach pełnych wyzwań mamy ten sam POWER

83
0

Ostatnie miesiące przyniosły istotne aktualizacje w działaniu warszawskiej agencji eventowej POWER sp. z o.o. Objęły one przekształcenia wewnętrzne, jaki i adaptacje w ofercie agencji wprowadzone na skutek pandemii COVID-19.

Przekształcenia w naszej firmie:

  • W wyniku umowy kupna Olga Krzemińska-Zasadzka nabyła 50% udziałów w firmie Power Sp. z o.o. /w tej chwili posiada 97% udziałów/ i niezmiennie pełni rolę Prezesa Spółki /od 2017 roku/
  • Na stanowisku Managing Director zasiadła Magdalena Jendyk, wieloletni pracownik Spółki.
  • Agencja dziękuje za współpracę Piotrowi Zasadzkiemu, jej wieloletniemu partnerowi.
  • Wszelkie umowy nie wymagają zmian i aneksów. Dane firmy i dane kontaktowe naszej firmy pozostają te same.

Adaptacje wprowadzone w następstwie COVID-19:

  • W następstwie pandemii rozszerzyliśmy naszą działalność o obszar eventów online. To szkolenia, koncerty, live cooking, gry scenariuszowe i wiele innych.
  • Wdrożyliśmy nową platformę internetową poświęconą działaniom digital: agencjapower.pl oraz TUTAJ.
  • Od momentu złagodzenia obostrzeń, wszyscy pracownicy pracują nad ofertami i realizacjami dla Państwa. Pracujemy z tą samą starannością, zachowując ten sam, wysoki poziom usług i dbając o Państwa bezpieczeństwo sanitarne.

– Mimo zmian, jakich w ostatnim czasie doświadczyliśmy wszyscy, jaki i wewnętrznych przekształceń w naszej firmie, pragniemy zapewnić Państwa, że jest z nami ten sam POWER – mówi Olga Krzemińska-Zasadzka, Prezes agencji. – Od momentu złagodzenia obostrzeń, wszyscy pracownicy pracują nad ofertami i realizacjami dla Klientów zachowując ten sam, wysoki poziom usług i dbając o bezpieczeństwo sanitarne – dodaje.

Strony internetowe agencji POWER i strony w serwisach społecznościowych:

Podpisane umowy nie wymagają aneksów.
Zapytania można składać na power@agencjapower.pl lub w formie briefu szczegółowego (brief Polska, brief zagranica).

Zapraszamy do składania zapytań zarówno dla eventów stacjonarnych, wyjazdów typu incentive travel jak i w formule online.