Event MIX Colors of Design zdobywa wyróżnienie w konkursie Eko Laury

Colors of Design zdobywa wyróżnienie w konkursie Eko Laury

0

Wyróżnienie odebrał Tomasz Ślezak, CEO Colors of Design

Colors of Design laureatem konkursu Eko Laury organizowanym przez Polską Izbę Ekologii pod patronatem Ministerstwa Klimatu i Środowiska i Ministerstwa Infrastruktury.

Od kilku lat wypożyczalnia mebli Colors of Design skupia się na wdrażaniu proekologicznych rozwiązań nie tylko w zakresie oferowanych przez siebie produktów, ale również czynności logistycznych towarzyszących usłudze wynajmu. Jednym z najchętniej wybieranych obecnie produktów firmy, jest flagowa już seria mebli ze sklejki ZERO WASTE. Propozycje wchodzące w skład tej serii świetnie wpisują się w coraz bardziej świadomy nurt proekologiczności w branży eventowej, ale firma nie poprzestaje jedynie na tym.

– Wyróżnienie w kategorii „Ekoprodukt, zielone technologie” to nie tyle ukoronowanie naszych działań w tym temacie, co zachęta do dalszego poszukiwania rozwiązań ekologicznych w naszej firmie. Zmniejszanie gabarytów transportowych, stosowanie wielorazowych osłon do przechowywania i transportu, własny zakład renowacji produktów zużytych to tylko przykłady działań, które pokazują nieustanną pracę nad nową, zrównoważoną jakością. Cieszymy się ogromnie, że te wysiłki zostały zauważone i mamy nadzieję, że będą służyć przykładem dobrych praktyk w branży eventowej. Wierzymy, że ekologia to nie moda, ale potrzeba i konieczność, którą musimy uruchomić na wszystkich obszarach naszego życia. W tym kierunku chcemy podążać również jako firma, będąc nie tylko profesjonalistami w swojej dziedzinie, ale również tymi którzy w branży wyznaczają nowe standardy – mówi Aneta Stojak, Brand Manager Colors of Design.