Aktualności Headwear Professionals zaprasza do współpracy

Headwear Professionals zaprasza do współpracy

0

Początek roku to w wielu firmach okres planowania działań, rozbudowy oferty czy czas poszukiwania nowych rozwiązań, usług i dostawców. Wszystkie agencje reklamowe zainteresowane poszerzeniem swojego portfolio o czapki reklamowe zachęcamy do zapoznania się z ofertą Headwear Professionals.

Oferta czapek reklamowych

W ofercie Headwear Professionals znajduje się wiele produktów z szeroko rozumianego asortymentu nakryć głowy. Wiodącymi produktami są czapki z daszkiem, których w ofercie dostępnych od ręki jest ponad 150 różnych modeli i fasonów – co daje możliwość wyboru produktu dla najbardziej wymagających klientów.

Jednak czapki z daszkiem to nie wszystko. W ofercie Headwear Professionals możesz znaleźć także czapki zimowe, które mogą być idealnym gadżetem reklamowym w okresie jesienno-zimowym. Tutaj także asortyment jest bardzo szeroki, można wybierać spośród różnych materiałów oraz fasonów

Na szczególną uwagę zasługują także kapelusze oraz daszki reklamowe, które idealnie sprawdzają się w okresie wiosenno-letnim. Daszki reklamowe są także bardzo często wykorzystywane na różnego rodzaju eventach plenerowych.

Znakowanie czapek reklamowych

Firma Headwear Professionals oferuje także najbardziej popularne metody znakowania takie jak haft 2D, haft 3D czy nadruki oraz naszywki!

To jednak nie wszystko, ze zwykłej czapki można wykonać wyjątkowy i unikatowy gadżet reklamowy – tutaj z pomocą przychodzi szeroka możliwość personalizacji oferowanych czapek reklamowych – można wybrać ilość paneli, rodzaje daszków, materiał, sposób zapięcia i wiele, wiele innych. Powyższe techniki można także łączyć ze sobą, uzyskany efekt często bywa niesamowity!

Zaproszenie do współpracy

Wszystkie agencje reklamowe zainteresowane podjęciem współpracy zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem marki Headwear Professionals – Małgorzata Rąbczewska (malgorzata.rabczewska@headwear.com.pl / tel. 798 622 720 / www.headwear.com.pl)