Inspiracje Czapka z daszkiem – gadżet reklamowy idealny na wiosnę i lato

Czapka z daszkiem – gadżet reklamowy idealny na wiosnę i lato

0

Jaki gadżet reklamowy będzie optymalnym rozwiązaniem na cieplejsze dni? Czy czapka reklamowa z nadrukiem lub haftem to do dobry pomysł? Firma Headwear Professionals przekonuje, że tak!

W raporcie „Percepcja upominków reklamowych” przeprowadzonym przez IPSOS dla Polska Izba Artykułów Promocyjnych (PIAP) czytamy, że ”kluczową cechą upominków reklamowych jest ich funkcjonalność i jakość wykonania. Zarówno odbiorcy jak i firmy zauważają, że aby upominek spełniał swoją rolę musi być w jakiś sposób użyteczny dla odbiorcy (aby nie został wyrzucony, szybko się nie zepsuł, służył jak najdłużej/najlepiej).”

Biorąc pod uwagę powyższe dwa czynniki, czyli użyteczność (funkcjonalność) i jakość, to czapka z daszkiem wydaje się być idealny gadżetem reklamowym na cieplejsze dni. Czapka jest takim elementem naszego codziennego ubioru, który jest chętnie noszony wiosną i latem. Dodatkowo dzięki czapce, jako części naszej garderoby, możemy wyrazić swój styl i podkreślić swoją unikatowość i wyjątkowość. Oprócz wysokich standardów funkcjonalnych i estetycznych, czapka w 100% spełnia także funkcje reklamowe.

Wiosną i latem czapki z daszkiem cieszą się bardzo dużą popularnością. W związku z tym firma Headwear Professionals przygotowała listę topowych modeli – TOP 10. W przedstawionej TOP 10 produktów znajdują się czapki wykonane z różnego rodzaju materiałów, w tym także czapka wyprodukowana z surowców pochodzących w 100% z recyclingu. Czapki są także zróżnicowane pod względem daszków czy rodzajów zapięć. Wśród zaprezentowanych modeli zapewne każdy znajdzie coś dla siebie, a to tylko część produktów z ponad 150 dostępnych fasonów.

Lista topowych modeli czapek reklamowych z daszkiem – TUTAJ