Logo

Inspiracje

Z miłości do tradycji – kolekcja artykułów piśmienniczych Husaria Polska. Premiera na PSP!

Firma Expen stworzyła we własnej marce exo niezwykłą kolekcję artykułów piśmienniczych Husaria Polska, która powstała z myślą o szlachetności, o barwach narodowych, o historii naszego narodu. Z miłości do ojczyzny.

Klasyczne pióro wieczne i długopis zostało wykończone biało-czerwonym ringiem i zapakowane w etui ozdobione tłoczeniem husarza. Etui wykonano w Polsce, co dodatkowo akcentuje solidarność z polskimi producentami. Są to produkty idealne na prezent w kraju, jak i za granicą, wyrażając sobą więź łączącą z ojczyzną.

Nazwa Husaria podkreśla wspaniały okres świetności najskuteczniejszej formacji wojskowej w dziejach kawalerii. Swoją sprawność zawdzięczała doskonałemu uzbrojeniu, wyszkoleniu oraz taktyce walki. Husaria była formacją elitarną, rekrutującą się z przedstawicieli zamożnej szlachty.

Ekskluzywne produkty z kolekcji Husaria Polska, uzbrojone w szlachetnie dobrane elementy, będą podkreślały prestiż wydarzenia.

exo to autorska marka zespołu polskich ekspertów na rynku upominków. Powstała z myślą o Klientach poszukujących innowacyjnych rozwiązań, a zarazem przedmiotów o najwyższej jakości. Stworzone tak, aby kompozycja kolorów, klasa produktu, metody ich zdobienia zaspokajały najbardziej wymagające gusta użytkowników.

Oficjalna premiera serii odbędzie się podczas Promo Show Professional 2022.

Więcej informacji o produktach TUTAJ.