Wydarzenia KREAKCJA – IX edycja we wrocławskiej Czasoprzestrzeni

KREAKCJA – IX edycja we wrocławskiej Czasoprzestrzeni

0
KREAKCJA

KREAKCJA odbędzie się 6 czerwca 2022 we Wrocławiu, to już dziewiąta edycja. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania będzie rzemiosło, a prelekcje poprowadzą Monika Splotka, Sylwia Bodnar oraz przedstawicielka Targów Dobry Design Magda Grobelna.

Kolejna odsłona KREAKCJI

Weź to w swoje ręce. O fenomenie rzemiosła. To właśnie temat przewodni kolejnej już edycji KREAKCJI. Podczas konferencji, która obędzie się 6.06.2022 roku o godzinie 18:00 we wrocławskiej Czasoprzestrzeni (ul. Tramwajowa 1-3) poruszone zostaną tematy z zakresu komunikacji oraz brandingu w kontekście marek związanych z ogólnie pojętym rzemiosłem i rękodziełem. Będzie to idealna okazja do spotkania oraz dialogu z wyjątkowymi gośćmi: Moniką Splotką, Sylwią Bodnar oraz Magdą Grobelną. Prelegenci opowiedzą, jak tworzyć społeczności wokół marki, kreować autentyczną komunikację oraz zmienić pasję w sposób na życie, a także porozmawiają o roli lokalności i myśli ekologicznej w tworzeniu komunikacji marki.

Wyjątkowi prelegenci

Podczas konferencji możliwe będzie wysłuchanie unikatowych prelekcji oraz dialogu z trzema wyjątkowymi gośćmi KREAKCJI. Dzięki temu uczestnicy wydarzenia będą mieli niepowtarzalną okazję, aby poznać rzemiosło od kuchni oraz dowiedzieć się, jak komunikują marki związane z rękodziełem.

  • Monika Splotka to artystka zajmująca się sztuką splotu. Tkanie towarzyszy jej od 2004 roku, a od 2018 prowadzi warsztaty z tkaniny i makramy. Na swoim koncie ma także dwie wystawy indywidualne oraz serię performance’ów miejskich. Podczas KREAKCJI pokaże, jak prowadzić mały biznes związany z rzemiosłem. Opowie o tym, jak od podstaw zbudowała swoją markę oraz jak zarządza jej komunikacją.
  • Sylwia Bodnar, czyli Wizerunkowa Akrobatka. Na co dzień zajmuje się wsparciem małych biznesów w działaniach wizerunkowych. Na konferencji podzieli się swoim doświadczeniem w budowaniu komunikacji oraz przedstawi, jak małe marki związane z rzemiosłem mogą wykorzystywać obecne trendy oraz możliwości, które dają social media.
  • Magda Grobelna, przedstawicielka Targów Dobry Design. Podczas wydarzenia przedstawi rzemiosło widziane oczami organizatora targów. Jako osoba w pewnym sensie zrzeszająca artystów podzieli się swoimi przemyśleniami odnośnie panującej mody na rękodzieło oraz pokaże, jak znaleźć odbiorców dla własnej marki.

Więcej niż konferencja

KREAKCJA to nie kolejna konferencja – to spotkanie i dialog pomiędzy słuchaczami i gośćmi. Holistyczna i wieloaspektowa debata oraz otwarta wymiana poglądów to myśl przewodnia wydarzenia. Każda edycja KREAKCJI skupia się na innych aspektach związanych z komunikacją marek oraz szeroko pojętą branżą kreatywną. W poprzednich latach podczas spotkań poruszano tematy dotyczące między innymi wizerunku w branży mody, trendów w wydawnictwie oraz komunikowania intymności przez marki.

Więcej KREAKCJA.

O podobnych wydarzeniach przeczytasz TUTAJ.