Aktualności Webinar Cottover „Odpowiedzialna Moda” już 7 czerwca

Webinar Cottover „Odpowiedzialna Moda” już 7 czerwca

0
Cottover

Ekologiczna marka odzieży reklamowej Cottover zaprasza na webinar, o tym jak budować odpowiedzialną relację z ubraniami zarówno w biznesie, jak i w życiu codziennym. Webinar z Katarzyną Zajączkowską, autorką książki „Odpowiedzialna moda” oraz podcastu o tym samym tytule, odbędzie się 7 czerwca 2022 o godzinie 10:00.

Podczas webinaru poruszone zostaną m.in. takie tematy:

– ekonomiczne, ekologiczne, społeczne i kulturowe aspekty mody

– ukryte koszty fast fashion, kulisy branży i znaczenia naszych odzieżowych wyborów

– sposoby na budowanie świadomości i bardziej odpowiedzialnej relacji z ubraniami

– kluczowe materiały i certyfiakty GOTS, FairTrade i Nordic Swan Label

– język korzyści, którym warto komunikować ekologiczne rozwiązania (bez wpędzania klientów w poczucie winy i pogłębianie lęku klimatycznego)

Podczas wydarzenia rozdanych zostanie 10 pakietów CSR od marki Cottover składających się m.in. z książki Katarzyny Zajączkowskiej „Odpowiedzialna Moda” z dedykacją. Po webinarze będzie czas na zadawanie pytań do Katarzyny Zajączkowskiej oraz organizatora webinaru marki Cottover.

Webinar jest darmowy, ale liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorem wydarzenia jest Texet Poland, dystrybutor ekologicznej marki odzieży biznesowej Cottover. Rejestracja możliwa na stronie: TUTAJ.

Katarzyna Zajączkowska, z wykształcenia projektantka i ekonomistka, wykładowczyni w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru, z kilkunastoletnim doświadczeniem w największych firmach odzieżowych w Polsce. Zajmuje się wspieraniem branży mody w obszarze zrównoważonego rozwoju, skupiając się na innowacyjnych rozwiązaniach wokół mody cyrkularnej. Prowadzi warsztaty, wykłady i webinaria dla firm i organizacji.

Więcej o gadżetach reklamowych można czytać TUTAJ.