Aktualności DECARD w gronie Członków PIAP

DECARD w gronie Członków PIAP

0
DECARD

W maju br. grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się – nowym Członkiem Izby została firma Decard Sp.z o.o.

Członkostwo w PIAP to dla nas przede wszystkim zaszczyt – dołączyliśmy do grona elitarnej grupy firm do zadań specjalnych, gdzie „niemożliwe” nie istnieje a czas to nie tylko pieniądz. Jest to dla nas również możliwość poszukiwania nowych rynków zbytu, poszerzania kontaktów handlowych i rozwoju. Dewiza PIAP-u „Razem możemy więcej” idealnie pasuje do naszej wizji rozwoju biznesu – mówi Małgorzata Żurowska, Decard Sp.z o.o.

Decard to producent innowacyjnych gadżetów reklamowych oraz półproduktów biżuteryjnych i dekoracyjnych z dowolną grafiką i przestrzenną teksturą. Szeroka gama produktów oraz ogrom możliwości tworzenia sprawia, że firma jest idealnym partnerem biznesowym dla klientów w wielu branż.

Firma w swojej ofercie posiada produkty wykonane w technologii pełnokolorowego druku 3D a także z wykorzystaniem elementów ze stali nierdzewnej, aluminium i miedzi, pokryte wyczuwalną w dotyku kolorową teksturą 2.5D o dowolnym designie.

Decard oferuje korzystne warunki współpracy – zamówienia bez względu na ilość (od jednej sztuki), szybkie prototypy, zamówienia w partiach, szybki czas realizacji (już od 4 dni), pełne wsparcie i fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

www.piap-org.pl

Więcej informacji z branży TUTAJ.