Logo

Gadżety reklamoweAktualności

Czerpalnia Papieru ART-PAPIER nowym Członkiem PIAP

W II kwartale 2022 roku Polska Izba Artykułów Promocyjnych powiększyła się o nową firmę z branży. Nowym Członkiem PIAP została: Czerpalnia Papieru ART-PAPIER.

Czerpalnia Papieru ART-PAPIER powstała na początku lat 90-tych XX w. Zrodziła się z fascynacji jej właściciela trzema obszarami: natury, tradycji i sztuki. Dziś skupia ludzi pasjonujących się historią, rzemiosłem, sztuką konfratrów bractw rycerskich oraz studentów szkół rzemiosła artystycznego. Oferta jest pełna perełek, takich jak ekologiczny papier z nasionami kwiatów. Poznajcie Czerpalnię Papieru ART-PAPIER!

Oprócz produkcji papieru czerpanego w firmie funkcjonuje także warzelnia laku i drukarnia. Ale ART-PAPIER to nie tylko produkcja i sprzedaż. Bardzo ważną częścią działalności, jest edukacja. Ponad 21 lat temu stworzyła autorski program, na podstawie którego uruchomiła cykl warsztatów edukacyjnych poświęconych dawnym rzemiosłom: papiernictwu, skryptorium, drukarstwu, a także poruszającym współczesną problematykę związaną z ekologią – głównie recyklingiem papieru.

Ekologia jest mocnym elementem oferty firmy. Do produkcji papierów ekologicznych nie wykorzystuje chemii, a do pozyskania energii firma korzysta z fotowoltaiki. Oprócz papierów ręcznie czerpanych, w ofercie znajdziemy pieczątki i laki, koperty i papeterie, tuby, druki ozdobne i inne podobne produkty.


Więcej newsów od PIAP przeczytasz TUTAJ.