Logo

Praca

Mobilny Technik Serwisu | DiPrinter

Mobilny Technik Serwisu | DiPrinter

NAZWA STANOWISKA: Mobilny Technik Serwisu

MIEJSCE PRACY: Polska

WIDEŁKI: w zależności od posiadanej wiedzy i umiejętności

FORMA ZATRUDNIENIA: praca w terenie i w biurze

RODZAJ ZATRUDNIENIA: pełny etat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wsparcie techniczne i wsparcie sprzedaży, prowadzenie prezentacji urządzeń z asortymentu Firmy, instalacje maszyn UV, DTF, Ekosolwent, relokacje maszyn.

OCZEKUJEMY: rzetelności w pracy, miłej aparycji, doświadczenia w serwisie maszyn UV, DTF, podstawowa znajomość zarządzania barwą i przygotowania prac do druku, gotowości do wyjazdów 3-4 dni w tygodniu i znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zapoznanie się z dokumentacją urządzeń.

MILE WIDZIANE: umiejętność pisania korespondencji formalnej, dobra komunikacja i nienaganna prezencja.

OFERUJEMY: samochód służbowy, telefon, komputer + premie od instalacji maszyn.

O  NAS: DiPrinter.com. od 10 lat na rynku związanym z tuszami UV, w ostatnim czasie rozszerzyliśmy ofertę o cuttery automatyczne AOL i lasery BRM. Kilka lat temu otrzymaliśmy oficjalną dystrybucję tuszy Nazdar w Polsce i specjalizujemy się w technologii UV. Dostarczamy całkowite rozwiązania do druku UV i DTF, robimy wdrożenia technologiczne. Jesteśmy również autoryzowanym dealerem maszyn lateksowych Ricoh ProL.

Aplikuj: ps@diprinter.com

Strona: diprinter.com

Prosimy o dodanie do przesłanego CV klauzuli informacyjnej RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Więcej ofert pracy znajdziesz TUTAJ