Logo

Media & maszyny

PolKos instaluje kolejne laminatory

Mimo pandemii Polkos nie zwalnia tempa i przeprowadza kolejne instalacje swoich maszyn. Popularnością cieszą się zwłaszcza laminatory.

Klienci coraz częściej decydują się na laminator, ponieważ to urządzenie bardzo mocno poszerza możliwości. Nie tylko zabezpiecza wydruk przed uszkodzeniem, ale nadaje mu charakteru. 

– Często laminatory sprzedają się w zestawie z ploterem drukującym, ponieważ zarówno jedno, jak i drugie urządzenie to w chwili obecnej nie jest już wielki koszt i nie stanowi dużego obciążenia finansowego nawet dla niewielkich agencji reklamowych. Duża sprawność i bardzo łatwa obsługa naszych laminatorów BU 16000 W czyni je tak lubianymi i często kupowanymi przez klientów – mówi Wojciech Górski z firmy PolKos. 

Laminator BU1600Warm to ekonomiczny laminator wielkoformatowy przeznaczony do laminowania wydruków wielkoformatowych na zimno i na ciepło. Potrafi bez problemu zalaminować całą rolkę wydruku o długości 50m. Wyposażony w jeden wałek grzewczy, łatwą regulację prędkości potencjometrem.

www.polkos.eu

KL