Event MIX Colors of Design z nową stroną i nie tylko

Colors of Design z nową stroną i nie tylko

0
Colors of Design

Ruszyła nowa odsłona strony internetowej Colors of Design – jeszcze więcej designu i inspiracji na Twój event.

Tuż przed nowym sezonem eventowym wypożyczalnia mebli Colors of Design zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą w odświeżonej szacie graficznej.

– Nowy portal to dla naszych klientów przede wszystkim jeszcze bardziej funkcjonalny i przejrzysty system składania zapytań. Ponadto mają oni możliwość założenia swojego konta klienta z pełną historią zamówień. System dostosowany jest dla urządzeń mobilnych, dzięki czemu zamówienie szybko i sprawnie złożysz w zasadzie z każdego miejsca – mówi Aneta Stojak z Colors of Design.

Ukłonem w stronę działów graficznych w agencjach, jest dodatkowo umieszczenie modeli 3D każdego z mebli na stronie danego produktu, co pozwala na szybkie jego zlokalizowanie, natychmiastowe pobranie i umieszczenie w projekcie.

– Wiemy, że tym co szczególnie inspiruje naszych klientów do użycia poszczególnych mebli w swoich aranżacjach, są zdjęcia z realizacji i sesji stylizowanych. Pokazują one różnego typu pomysły i zestawienia meblowe. Wzorując się na nich, klienci często tworzą swoją niepowtarzalną koncepcję  zbudowaną z dostępnych u nas elementów. Łatwiej w ten sposób wyobrazić sobie które zestawienia dobrze komponują się ze sobą, bądź współgrają z konkretną przestrzenią eventową. Nowa strona naszpikowana jest po brzegi inspiracjami i zdjęciami opatrzonymi punktowymi tagami, przekierowującymi na kartę produktu. Stąd już na prawdę szybka i prosta droga do złożenia zamówienia – dodaje Aneta Stojak.

Colors of Design

– Ponadto nowa karta blogowa, pozwoli Wam śledzić na bieżąco, co w Colorsie piszczy, a możliwość zapisu do wysyłanego raz w miesiącu newslettera, sprawi, że będziecie na bieżąco również z naszymi najnowszymi ofertami i propozycjami produktów. A tymi obiecujemy Was karmić nieustannie! W zanadrzu mamy już kilka fantazyjnych wzorów, które swoje pierwsze wielkie eventowe wyjścia odbyły w wielkim stylu, a niebawem dostępne będą w szerszej ofercie. Z uwagi na coraz mocniejszą ekspansję i współpracę zagraniczną, całość portalu dostępna jest również w wersji anglojęzycznej. Jednak to nie wszystko czym kusimy tuż przed nowym sezonem! Kolejną nowinką, której premiera już niebawem, jest możliwość uczestnictwa w naszym programie lojalnościowym! Użytkownicy, którzy założą u nas konto klienta, będą mogli uzyskać punkty za zrealizowane zamówienia, które następnie wymienią na atrakcyjne nagrody! – dodaje Aneta.

Co jeszcze szykuje Colors of Design w najbliższym czasie? Jesień i początek roku, to czas nie tylko kongresów, ale i targów, dla których mają nie lada gratkę – nowoczesną, modułową zabudowę na wynajem, wyposażoną meblami. To gotowy pomysł na piękne, ale i ekologiczne stoiska wystawiennicze.

Śledź pomysły na eventy w pełnym kolorze i wejdź do świata eventowych inspiracji TUTAJ.


Więcej newsów do Colors of Design znajdziesz TUTAJ.