Logo

Event MIX

Zapraszamy na drugi dzień targów Festiwal Marketingu

14. edycja Festiwal Marketingu, targów reklamy i poligrafii reklamowej obfituje w nowości. W tym roku po raz kolejny, ze względu na bardzo duże zainteresowanie wystawców, impreza została podzielona na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn. Dla zwiedzających organizatorzy przygotowali również różnorodne wydarzenia dodatkowe.

Licznie przybywający zwiedzający mieli okazję nie tylko zapoznać się z najnowszą ofertą produktową wystawców targów, ale również wziąć udział np. w konferencji MARKETING MIX dla druku i poligrafii.

Odwiedzający halę Festiwal Marketingu chętnie również odwiedzali strefę konkursów. W hali nr I można podziwiać najciekawsze gadżety reklamowe konkursu SUPER GIFT, W trakcie targów zostanie wybrana Nagroda Publiczności wyłoniona na podstawie oddanych głosów. Zwiedzający mogą także dokonywać wyboru w konkursie POS STARS. Ekspozycja, zgłoszonych do udziału w rywalizacji, display’ów to kolejny element uzupełniający bogatą ofertę wystawienniczą hali nr I.

Równie bogaty program przygotowano dla odwiedzających halę nr III dedykowaną branży poligraficznej.

Wydarzeniem towarzyszącym targom jest dwudniowa dedykowana dla dyrektorów i właścicieli drukarń konferencja MARKETING MIX.

Na odwiedzających EXPO XXI Warszawa czeka 250 wystawców prezentujących szeroką ofertę produktową: od gadżetów reklamowych począwszy, przez materiały POS, opakowania, branżę eventową, na mediach i maszynach kończąc.

Zapraszamy do odwiedzania imprezy 15 września. Rejestracja trwa TUTAJ.