Logo

Media & maszynyWielki Format

Atrium Centrum Ploterowe oraz IKONOS zapraszają na Dni Otwarte

Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-27.10.2022 w nowopowstałym Laboratorium Druku (adres: ul. Gosławicka 2d, 45-446 Opole).

Udział w Dniach Otwartych jest bezpłatny. Na wybrany termin należy się zarejestrować.

Formularz rejestracyjny do pobrania i wszelkie informacje o Dniach Otwartych można znaleźć na stronie Atrium.

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem OOH magazine.

W programie:

  1. Prezentacje i pokazy najnowszych ploterów LED/UV do gadżetów

Drukarki Mutoh XPJ-461UF i XPJ-661UF są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na spersonalizowane wydruki oraz produkcję małoseryjną na zamówienie do zastosowań komercyjnych i przemysłowych.

  1. Prezentacje i pokazy najnowszych ploterów eko/żywicznych

Mutoh XpertJet 1641SR Pro (obszar roboczy 1,6 m) i Mutoh XpertJet 1641SR Pro (obszar roboczy 1,3m)

  1. Prezentacje i pokazy najnowszych ploterów DTF

DTF Mutoh 628 to kompaktowy zestaw drukujący, składający się z plotera, shakera oraz wygrzewarki do proszku. Jest to produkcyjny zestaw przeznaczony do dużych nakładów. Urządzenie drukuje na folii, którą następnie wgrzewa się w materiały różnego rodzaju, metodą druku pośredniego DTF.

DTF 30 to ploter do produkcji nadruków w technologii DTF, dedykowany szczególnie do pracy z niewielkimi partiami. Idealnie sprawdzi się w druku na koszulkach, znakowaniu odzieży roboczej i technicznej, znakowaniu odzieży sportowej, a nawet obuwia.

DTF 30 wyposażony jest w najnowszej generacji, podwójną głowice Epson. Rozdzielczość druku wynosi od 360 do 2880 dpi. Prędkość druku to 3,5m2 CMYK WW, a szerokość zadruku 30 cm

  1. Prezentacje i pokazy najnowszych wielkoformatowych ploterów LED/UV

Mutoh PerformanceJet 2508UF to wielkoformatowy flatbed LED-UV o wymiarach 1250 x 2540 mm z ruchomą bramą karetki.

Drukarka łączy w sobie zestaw zaawansowanych funkcji, które maksymalizują wydajność: 4 wysokowydajne głowice drukujące w technologii „grayscale” (zmienna kropla atramentu), nośniki o grubości do 10 cm i maksymalnej gramaturze 50 kg/m², wielostrefowy stół z podsysem (o różnych rozmiarach stref), system pinów pozycjonujących, a także możliwość rozbudowy do 6 głowic drukujących.

Hybrydowa drukarka EFI Pro 16h została zaprojektowana tak aby zagwarantować konkurencyjny koszt inwestycji i niskie koszty eksploatacji, nie tracąc przy tym na bezkonkurencyjnej jakości druku i szerokim możliwościom zadruku na różnego rodzaju materiałach.

  1. Prezentacja i pokazy najnowszych ploterów solwentowych.

Plotery serii Artemis KM 3200 łączą w sobie kilka zalet, takich jak: niskie koszty eksploatacji, wysoka jakość i prędkość druku oraz stabilność pracy. Powyższe cechy uzyskano dzięki zastosowaniu w nich niezwykle stabilnych, długowiecznych głowic Konica Minolta.

  1. Prezentacje i pokazy ploterów sublimacyjnych od Mutoh – m.in. Mutoh XpertJet 1642WR

Dzięki ploterom sublimacyjnym Mutoh szybko i precyzyjnie jest zadrukowywany papier, z którego grafika w procesie termosublimacji przenoszona jest na dowolne podłoże: tkaniny, drewno czy ceramikę uzyskując w efekcie żywe, trwałe i nasycone kolory.

  1. Prezentacja i pokazy najnowszych laminatorów i trymerów wielkoformatowych.

Artemis LAM to ekonomiczny laminator, gwarantujący wysoką jakość laminacji przy atrakcyjnej cenie urządzenia.

Neolt XY Matic Trim Plus to zaawansowany, automatyczny trymer pozwalający na rozcinanie elastycznych materiałów (folii, papierów, banerów) na formatki (cięcie z 4 stron). Zaawansowany system optyczny rozpoznaje najpopularniejsze znaczniki cięcia gwarantując wysoką dokładność i prędkość pracy.

  1. Prezentacje i pokazy najnowszych rolowych ploterów tnących Summa S One z serii D oraz stołowych ploterów tnących Summa serii F.
  2.   Prezentacje i pokazy ploterów laserowych

Artemis SF 1390 to lasery CO2 idealnie nadające się do cięcia jak i grawerowania w materiałach takich jak: akryl, tworzywa sztuczne, papier, drewno, MDF, sklejka, tkaniny, skóry, szkło, guma itp.


 

TAGS