Logo

Gadżety reklamowe

Kolekcja FANTASTIC 5 od BLUE COLLECTION

W listopadzie mijają dwa lata od pierwszej premiery FANTASTIC 5, czyli cyklu, w którym, na początku każdego miesiąca, BLUE COLLECTION (marka Asgard) prezentuje pięć nowych, nigdy wcześniej niepokazywanych, upominków reklamowych.

Kolekcja FANTASTIC 5 to wspaniałe źródło gadżetowych inspiracji i odpowiedź na potrzeby wymagającego rynku. BLUE COLLECTION, co miesiąc publikuje nowości upominkowe i dzieli się zestawem przydatnych narzędzi sprzedażowych w postaci personalizowanych i edytowalnych ulotek, prezentacji produktowych i pakietu zdjęć do wykorzystania.

Nowe produkty BLUE COLLECTION można obejrzeć także w formie filmów, które marka regularnie publikuje na swoim kanale You Tube.  Warto śledzić profil @bluecolection.gifts na Instagramie, gdzie można przedpremierowo podejrzeć informacje o nowościach FANTASTIC 5 i zobaczyć autorską ilustrację- postać, która nawiązuje do proponowanych co miesiąc gadżetów. Tutaj warto podkreślić, że obrazek o którym mowa, jest specjalnie projektowany przez Kasię z działu kreatywnego BLUE COLECTION.

W tym miesiącu koniecznie sprawdźcie słuchawki nauszne z mikrofonem GAME oraz power bank SIMPLE.

Więcej gadżetów z aktualnej FANTSATIC 5 można znaleźć TUTAJ.

Aby być na bieżąco z nowościami można subskrybować BLUE COLLECTION na You Tube i obserwować na Instagramie!


Newsy o podobnej tematyce można przeczytać TUTAJ.