Logo

Event MIX

Zimowa Energylandia

Aktywny wypoczynek w parku rozrywki Energylandia w Zatorze zarówno podczas weekendowych podróży, kilkudniowych wyjazdów rodzinnych, służbowych spotkań integracyjnych czy w końcu wycieczek klasowych stał się coraz bardziej popularny.

Już od najbliższej soboty 26 listopada będzie można cieszyć się tym niepowtarzalnym miejscem także zimą – podczas sezonu Winter Kingdom, który wprowadzi wszystkich w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorzy przygotowali dla gości największy w Polsce ogród świateł, specjalne zimowe nowości, takie jak snowtubing czy lodowisko, a także rozbudowany tematycznie jarmark, z którego woń przepysznych dań będzie rozchodziła się między atrakcje i jeżdżących na nich fanów dobrej zabawy. Ponad 100 atrakcji, w tym roller coastery pozostaną dostępne od 11:00 do 19:00, bo właśnie w tych godzinach funkcjonować będzie Energylandia zimą. Co ciekawe, bilety do Parku zimą są w wyjątkowych cenach, a od dziś ruszyła akcja „Black Friday”.

Black Friday ponownie w Energylandii

Black Friday niemal na całym świecie oznacza dzień niesamowitych obniżek cen. W Energylandii po raz kolejny przełamuje się stereotypy! Tutaj szał promocyjny trwać będzie nie jeden dzień, nie dwa, a niemalże cały tydzień, pozwalając na zakup biletów już od 69 zł. Jak i kiedy zakupić promocyjne bilety? Co czeka na Gości w tym czasie?

Bilety już od 69zł

Promocyjny szał po raz kolejny zawita w największym Parku Rozrywki w Polsce! Kolejna edycja Black Friday to jeszcze większe niespodzianki, najlepsza zabawa i niesamowite atrakcje w jeszcze niższych cenach. Tym razem Park przygotował coś specjalnego, a akcja trwać będzie już od 21 listopada. To właśnie od dziś aż do piątku 25 listopada zamówić można bilety w promocyjnej cenie. Niższa cena obowiązywać będzie bilety elektroniczne, czyli te, zakupione poprzez stronę internetową TUTAJ, a ich ceny wynosić będą 69 zł za bilet ulgowy i 79 zł za bilet normalny. Bilety te ważne będą przez cały zimowy sezon Energylandii, a więc aż do 8 tycznia 2023 roku. Co ważne, w ramach promocyjnych biletów każdy Gość korzystać może ze wszystkich dostępnych w tym czasie 100 atrakcji, a także dodatkowych niespodzianek, przygotowanych specjalnie na sezon zimowy. Co to takiego? Czy dostępne będą roller coastery?

Energylandia

Szał zabawy w zimowej Energylandii

Największy Park Rozrywki w Polsce jest centrum zabawy nie tylko w ciepłe, letnie dni! Mimo, iż wodne atrakcje są zimą niedostępne ze względu na panującą, niską temperaturę, Park zadbał o to, by nikt nie narzekał na nudę. Wraz z rozpoczęciem Winter Kingdom, Energylandia zamieniła się w sielską, zimowo – świąteczną krainę, w której dostępnych jest ponad 100 różnych atrakcji, dla każdej grupy wiekowej. Codziennie odbywa się tu niespotykany spektakl światła dzięki największemu w Polsce Ogrodowi Świateł, stworzonemu z tysięcy lampek i świetlnych dekoracji. Każda alejka, świetlne zwierzątka i iluminacje zadbają o doświadczenia wizualne każdego Gościa! Niesamowite widoki dostarczą także największe roller coastery i karuzele, które niezmienne dostępne są dla Gości, a które w tym wyjątkowym czasie dodatkowo zachwycają swoim nocnym oświetleniem!  Na pasażerów niezmiennie czekać będzie między innymi kultowa Zadra, Mayan, a także młyńskie koło Wonder Wheel.

Czym byłaby jednak zima, bez zimowych szaleństw? W tym okresie każdy z gości ma niespotykaną okazję skorzystać z kilkunastu dodatkowych atrakcji, dostępnych tylko w zimowe dni. Każdego malucha jak i starszego śmiałka zachwycą śnieżne zjazdy snowtubing, które odpowiednie są dla wszystkich, dzięki dwóm różnym trasom. Dla aktywnych, lubiących mniej ekstremalne doświadczenia czekają lodowiska niczym z bajki, a także warsztaty zdobienia pierników, pisania listów czy tworzenia ozdób, które przyniosą radość całym rodzinom. Nie zabraknie także tradycyjnego, świątecznego Jarmarku Bożonarodzeniowego, pełnego małych domków i słodkich zapachów, spotkań z Mikołajem, a także specjalnych Show, które odznaczać będą się mroźną, zimową aurą i niesamowitą, świąteczną atmosferą.

Zima w Energylandii odznacza się niezwykłą zabawą, niespodziewanymi atrakcjami, niesamowitą atmosferą i przede wszystkim superatrakcyjnymi cenami biletów, które podczas Black Friday zakupić można jeszcze taniej.

BILETY TUTAJ – KLIKNIJ TUTAJ.

Energylandia


Więcej newsów o podobnej tematyce można przeczytać TUTAJ.