Logo

Tylko w OOH magazineEvent MIX

Promocja PROMO SHOW – targi już za miesiąc!

Targi PROMO SHOW odbędą się już 8-9 lutego br. w dobrze znanym branży centrum wystawienniczym EXPO XXI w samym sercu Warszawy. Organizator zintensyfikował działania promocyjne dotyczące wydarzenia, tak by jak najwięcej branżowych przedstawicieli miało szansę odwiedzić tę imprezę. Na event cały czas można rejestrować się TUTAJ.

Czołowi dostawcy artykułów promocyjnych zaprezentują propozycje na nadchodzący rok, a uzupełnieniem oferty reklamowej będzie obecność dostawców mediów i maszyn. Dla zwiedzających przygotowanych jest także szereg pokazów i warsztatów.

Trwa kampania promocyjna wydarzenia. Blisko 300 TOP agencji zostało zaproszonych na targi przed Wystawców ze specjalnym pakietem VIP, obejmującym nocleg w hotelu Novotel i wieczorną Galę w Klubie Bank.

W ostatnim czasie zostało wysłanych także 2000 ulotek do wyselekcjonowanej grupy TOP Klientów. – Liczbę zaproszeń dostosowaliśmy do agencji i drukarń, targi skierowane są wyłącznie dla profesjonalistów. Doceniają to wystawcy. Jak zawsze stawiamy na jakość, a nie ilość zwiedzających, wykluczając tzw. „zbieraczy” – mówi Robert Załupski, Dyrektor Generalny OOH magazine, organizator targów.

Reklamy targów pojawiają się również stale w prasie branżowej, m. in. w ostatnich numerach Gazety PIAP oraz MICE Poland.

Równie intensywnie prowadzone są działania na rynkach zagranicznych. Międzynarodowe agencje doceniają już od początku istnienia imprezy jej jakość, a także ciekawe są nowej, poszerzonej formuły (zobacz: referencje wydarzenia). Swoją obecność potwierdzili goście z następujących krajów: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania, Węgry oraz Włochy.

Promocja eventu jest prowadzona także stale w serwisach zagranicznych partnerów, jak np. EPPI (organizator targów Haptica) czy C!Mag (organizator targów CTCO).

We wrześniu wystawcy przyszłorocznej edycji odwiedzili Litwę, Łotwę i Estonię w ramach Baltic Road Show 2022. Rozdawali zaproszenia na lutowe wydarzenie oraz informowali o zachodzących zmianach na rynku targów reklamy w Polsce. Więcej o tej akcji można przeczytać TUTAJ.

W okresie mikołajkowym do 200 top agencji i drukarń trafiła także dedykowana świeczka PROMO SHOW w ramach świątecznej kampanii promującej event. Więcej o akcji TUTAJ.


Targi PROMO SHOW odbędą się 08-09 lutego 2023 r. w EXPO XXI Warszawa. Więcej o evencie można przeczytać na stronie PROMO SHOW.

Rejestracja na to wydarzenie znajduje się TUTAJ.