Inspiracje dla druku i poligrafii –PROMO SHOW - OOH magazine
Logo

Artykuły PromocyjneDruk CyfrowyEtykiety i opakowaniaFeaturedWielki Format

Inspiracje dla druku i poligrafii – dostawcy mediów i maszyn z ofertą na PROMO SHOW  

W poprzednich edycjach targów wystawcami były przede wszystkim firmy z szeroko rozumianej branży artykułów promocyjnych. Tegoroczna edycja to również szeroka gama propozycji od dostawców mediów i maszyn dla segmentu reklamy, druku na tekstyliach i znakowania gadżetów reklamowych. Tym samym PROMO SHOW oferuje kompleksową ofertę dla każdego, kto szuka nowych rozwiązań zarówno w poligrafii, jak i reklamie.

PROMO SHOW – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku – w nowej formule odbywa się w EXPO XXI Warszawa. Event dedykowany jest agencjom reklamowym, drukarniom i klientom końcowym. Podczas targów będzie miało miejsce wiele premier, szkoleń i prezentacji nowości z branży druku i poligrafii.

Firma EMB Systems przeprowadzi cykl szkoleń, które obejmą tematykę oprogramowania RIP CAD Link dla drukarek Brother oraz technologii DTF. Więcej o warsztatach można przeczytać TUTAJ. Firma Viscar zaprezentuje premierowo SALF-350 – urządzenie do produkcji cyfrowych etykiet i naklejek w przemysłowych nakładach. Więcej o premierze TUTAJ. Nowości w kontekście opakowań i etykiet będzie promować również firma Ekstreme, prezentując OKI Pro 1050 – drukarkę dla nisko i średnio nakładowej produkcji etykiet (więcej TUTAJ).

Firma Haftex zaprezentuje sześć maszyn hafciarskich z serii: PRO2, MAX II, JUNIOR, a także na specjalnym stanowisku będzie prezentować oprogramowanie hafciarskie Wilcom i Sierra (więcej TUTAJ). Integart zaprezentuje technologię HP latex oraz inne rozwiązania w zakresie materiałów, technologii do druku i post-finishingu. Unicup pokaże maszynę do personalizacji kubków papierowych i plastikowych. Na bardzo małej przestrzeni możliwe jest zorganizowanie całej produkcji personalizowanych kubeczków.

IMAGO Printer natomiast pokaże nową generację polskich drukarek UV LED od IMAGO Printer oraz technologię druku DTF UV. Na stoisku firmy Atrium Centrum Ploterowe premierę będzie miał ploter eko-żywiczny 1,3 m Mutoh XpertJet 1341SR PRO, na stoisku zaprezentowane będą także plotery LED-UV do gadżetów Mutoh XpertJet UF, plotery tekstylne do koszulek DTF Mutoh 628 oraz odbędzie się prezentacja druku termotransferem z białym tonerem na folii Forever OKI PRO8432WT.

Na stoisku Viscar,  prezentowane będą nowe prasy do termotransferu: JStahls Diversity, Secabo TS5 i TCC Lite oraz totalna nowość – nigdzie jeszcze nie prezentowane prasy Zodiac.

Na targach swoją ofertę zaprezentuje również Epson, który szuka nowych metod dotarcia i pozyskania klientów. – Chcąc dotrzeć do nowych odbiorców z nieustannie poszerzającą się ofertą rozwiązań, potrzebuje nowych miejsc spotkań i metod komunikacji, stąd nasz udział w PROMO SHOW 2023. Szczególnie zależy nam na zaprezentowaniu premier w ofercie serii SureColor w tym nowych SC-T7700D dla biur projektowych oraz pracowni architektonicznych, SC-P8500D dla twórców reklamy wielkoformatowej oraz drukarek LFP z atramentem żywicznym SC-R. Na szczególną uwagę zasługują też rozwiązania sublimacyjne do druku na tekstyliach z rodziny SureColor SC-F, w tym Epson SC-F10000H najnowsza propozycja z oferty Epsona do druku sublimacyjnego. To 76-calowa, 6-kolorowa drukarka sublimacyjna klasy przemysłowej do wszechstronnego zastosowania – mówi Tomasz Kuciński, Account Manager Commercial & Industrial Printing w polskim oddziale Epson Europe B.V. Sp. z o.o.

Na stoisku SICO Print Solutions pokazane zostaną m. in. rozwiązania Sun Chemical do drukowania tekstyliów (więcej TUTAJ). Ale nie tylko.  – W PROMO SHOW weźmiemy udział po raz pierwszy. Te dynamicznie rozwijające się targi dedykowane branży gadżetowej/reklamowej sprawiły, że chcemy producentom tego segmentu zaprezentować jak szeroką ofertę ma w swoim portfolio SICO. Dedykowane małe drukarki: Mimaki UJF6042 do zadruku na gadżetach, media i urządzenia do zadruku odzieży reklamowej: Hanza DTF 60 oraz bardzo szeroka oferta farb i chemii do sitodruku na tekstylia, papier i plastik. Jako dostawca zajmujemy się sprzedażą maszyn i mediów do druku. Mamy szeroką i sprawdzoną ofertę, w niej zarówno uznane światowe marki, jak i nasze własne brandy. Ważnym dopełnieniem oferty produktowej jest wysokiej jakości serwis oraz aktywność edukacyjna – specjalistyczne szkolenia i warsztaty – mówi Marzena Gutknecht, specjalista ds. marketingu w SICO.

 PROMO SHOW odbędą się 8-9 lutego 2023 r. w EXPO XXI Warszawa. Trwa rejestracja na to wydarzenie TUTAJ

TERMIN I MIEJSCE
8-9 lutego 2023 r.
EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

GODZINY OTWARCIA
środa 10:00 – 17:00
czwartek: 10:00 – 17:00

Promocyjne przejazdy na iTaxi na hasło „PROMO SHOW”:

  • EXPO XXI Warszawa <> Warszawa Zachodnia
  • EXPO XXI Warszawa <> Warszawa Zachodnia ul. Tunelowa
  • EXPO XXI Warszawa <> Lotnisko

Więcej o evencie: www.promoshow.pl