Logo

Artykuły Promocyjne

Triumf nowoczesnej technologii na PROMO SHOW

Już 8 i 9 lutego w EXPO XXI Warszawa podczas targów PROMO SHOW firma Haftex zaprezentuje sześć maszyn hafciarskich z serii: PRO2, MAX II, JUNIOR, a także na specjalnym stanowisku będzie prezentować oprogramowanie hafciarskie Wilcom i Sierra.

Hafciarki Haftex PRO2 to, jak informują przedstawiciele firmy, triumf nowoczesnej technologii. Seria PRO2 to maszyny hafciarskie przeznaczone dla profesjonalistów, wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne w  segmencie hafciarek komputerowych. System elektronicznej stopki wymiernie ułatwia pracę i poprawia jakość haftu, szybka zmiana kolorów, o 80% szybsza niż klasyczne systemy, 10-krotnie szybsze czujniki zrywu nici w modelach sześcio- i ośmio- głowicowych.

Dodatkowo cała seria PRO2 została wyposażona w nowe, mniejsze ramię chwytacza, ułatwiające pracę na czapkach, w rękawach i kieszeniach. Idealnym uzupełnieniem serii PRO2 są duże wyświetlacze 10” i 12” z dedykowanymi funkcjami dla marki Haftex. Duże pole pracy i pełne wyposażenie maszyn w podwójne tamborki, podwójne uchwyty do czapek, ramę do metrażu. Dostawca zapewnia bezpłatny profesjonalny transport z ubezpieczeniem, instalacją i szkoleniem profesjonalnej załogi Haftex.

PROMO SHOW

Marka Haftex debiutuje na tarach PROMO SHOW 2023 – na swoim stoisku (Hala 3, D3) zaprezentują 6 maszyn hafciarskich z serii: PRO2, MAX II, JUNIOR. Tylko na tych targach firma będzie mieć również  stanowisko do prezentacji oprogramowania hafciarskiego Wilcom i Sierra. Gościem specjalnym będzie Andrzej Śniadek z EDS-Studio, który zaprezentuje możliwości oprogramowania hafciarskiego.


Więcej newsów z branży TUTAJ.