Logo

Artykuły Promocyjne

Rewolucja w nadrukach na butelkach – MODICO na PROMO SHOW

Firma MODICO podczas targów PROMO SHOW zaprezentuje drukarkę UV-LED Revolution 360°T, która umożliwia bardzo szybki nadruk bezpośredni na przedmiotach cylindrycznych i stożkowych takich jak butelki, puszki, termosy, szklanki itp.

 – Na PROMO SHOW pokażemy drukarkę do Butelek Rev.360 ze Stanów Zjednoczonych, która zrewolucjonizuje rynek nadruków na butelkach. Na naszym stoisku zwiedzający będziemy drukować butelki – wystarczy tylko kilkanaście sekund na zadruk. Na żywo będzie to można zobaczyć już 8 i 9 lutego podczas PROMO SHOW, w hali nr 3 na naszym stoisku B3 – mówi Krzysztof Małczyński z firmy MODICO.

Drukarka jest wyposażona w element obrotowy ze specjalną diodą UV-LED, który pozwala na zadruk powierzchni do 360°.Nadruki tekstu, logotypów, gradientów czy fotografii nie sprawiają zatem najmniejszego problemu. Korzystając z ekologicznej technologii UV-LED, Revolution 360°T oferuje szeroki zakres możliwości drukowania materiałów, w tym metalu, szkła, papieru, drewna, plastiku itp.

Revolution 360°T zapewnia ostre i wyraźne wydruki w rozdzielczości do 1200 x 900 dpi nawet przy dużych prędkościach pracy maszyny. W porównaniu z tradycyjnymi technologiami drukowania, takimi jak tampodruk, sitodruk czy druk na etykietach, Revolution 360°T ma kilka unikalnych zalet:

– Niższe koszty produkcji

– Brak klisz

– Szybkie przełączanie między wydrukami

– Drukowanie niestandardowe

– Druk na obiektach stożkowych

Możliwości maszyny można zobaczyć na poniższym filmie:

 

Więcej o firmie: TUTAJ

Więcej o evencie i rejestracja TUTAJ.