Logo

Marketing MIX

KROSS rozpoczyna sezon nową odsłoną kampanii „NIC NIE MUSISZ. WSZYSTKO MOŻESZ”

W marcu rusza nowa odsłona kampanii polskiego producenta rowerów KROSS. Marka rozpoczyna sezon po raz kolejny motywując do aktywnego spędzania wolnego czasu i dbania o kondycję, a przy okazji przeżywania emocji na rowerze. W dobie inflacji oraz wysokich cen paliw, to właśnie rower ma szansę stać się głównym środkiem transportu podczas codziennych dojazdów oraz świetnym sposobem na weekendowe i wakacyjne wyjazdy. Kreacje przedstawiają pasjonatów rowerów na rowerach górskich, gravelach oraz rowerach miejskich. Po raz kolejny KROSS dużą uwagę w komunikacji poświęca innowacyjnej kategorii EBIKE.

Kolejna odsłona kampanii KROSS „Nic nie musisz, wszystko możesz” rusza wraz z początkiem sezonu rowerowego. Polski producent zachęca Polaków do przeżywania prawdziwych emocji związanych ze sportem rowerowym oraz zadbania o zdrowie i kondycję. Przygotowane kreacje pokazują, że dzięki aktywności czujemy się lepiej, mamy więcej energii a rower jest świetnym sposobem na realizację swoich pasji a także codzienne dojazdy, w tym uniknięcie korków i kłopotów z parkowaniem. Firma udowadnia, że w dobie drogiego paliwa oraz inflacji, polska marka KROSS dba o zdrowie Polaków oraz ekologię, proponując łatwo dostępne rowery dla każdego.

– Polski KROSS demokratyzuje dostęp do najwyższej jakości rowerów górskich, miejskich i gravelowych oraz coraz częściej wybieranych przez klientów – rowerów elektrycznych. KROSS to sport, wyzwania i emocje, ale także radość z jazdy i swoboda korzystania z ekologicznego i taniego w opozycji do samochodu środka transportu. Te atrybuty naszej marki konsekwentnie komunikujemy w najnowszej odsłonie kampanii „KROSS. NIC NIE MUSISZ, WSZYSTKO MOŻESZ”, prezentując szerokie portfolio modeli rowerów KROSS – zarówno konwencjonalnych, jak również e-bike’ów – mówi o nowej kampanii Iwona Stępniak, Dyrektor Marketingu KROSS.

KROSS

„KROSS. NIC NIE MUSISZ. WSZYSTKO MOŻESZ” to kampania, w której prezentowane są między innymi zalety przewagi rowerów elektrycznych. Do poszukiwaczy przygód KROSS kieruje kreacje prezentujące rowerzystów na najlepszych gravelach i modelach MTB: „Możesz dotrzeć na szczyt i mierzyć wyżej” oraz „Możesz zjechać ze szlaku i być na dobrej drodze”. Prezentowane są również zalety codziennych dojazdów rowerem, ze wskazaniem na przewagi rowerów elektrycznych: „Możesz wyjechać ostatni i być zawsze pierwszy” lub „Możesz mieszkać daleko i mieć wszędzie blisko”.

Na podstawie badań ilościowych przeprowadzonych w lutym 2023 przez agencję badawczą Difference, marka KROSS to nr 1 w Polsce wśród osób rozważających zakup rowerów. Aż 42% osób wyrażających chęć zakupu roweru w najbliższym czasie, spontanicznie deklaruje wybór marki KROSS.

KROSS

Wyraźnie widać, że wraz z rozwojem infrastruktury rowerowej nad Wisłą, coraz więcej Polaków zmienia swoje transportowe przyzwyczajenia na wzór tych, które obserwujemy w krajach zachodniej Europy. Mieszkańcy większych miast wybierają rower jako środek transportu z uwagi na wygodę, funkcjonalność i poczucie niezależności. Znaczenie mają także aspekty ekonomiczne i coraz większa świadomość ekologiczna. Stąd coraz częściej rower zastępuje samochód nie tylko podczas codziennych dojazdów, ale staje się atrakcyjną alternatywą podczas weekendowych i wakacyjnych wyjazdów. Stale przybywa nowych ścieżek rowerowych, dzięki temu zarówno te krótsze jak i dłuższe odległości można wygodnie i bezpiecznie pokonać jednośladem. Rower dodatkowo pomaga nam zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie a KROSS oferuje największą wśród producentów dostępność rowerów.

Po raz kolejny w historii polskiej marki KROSS, przygotowano i zaplanowano kampanię, w której wykorzystano naturalne obserwacje, zarejestrowane w miejskich i górskich plenerach Teneryfy. Zdjęcia do sesji wykonał Łukasz Ziętek (Match and Spark), produkcją zajęła się agencja kreatywna H2O. Mediami zajmuje się Dom Mediowy MediaHub. Za komunikację PR odpowiada Agencja Prepare.


Wywiad z Panią Iwoną Stępniak z KROSS, na łamach OOH magazine przeczytasz TUTAJ.


Więcej newsów w podobnej tematyce przeczytasz TUTAJ.

TAGS