Logo

Wielki Format

Re-board® w ofercie API.PL – ekologiczna rewolucja w wystawiennictwie

Do oferty API.PL właśnie dołączyły profesjonalne płyty do tworzenia wyjątkowych konstrukcji 3D. Nowość na rynku, Re-board®, to ekologiczne, solidne, a jednocześnie lekkie płyty do tworzenia konstrukcji 3D, które mogą zrewolucjonizować branżę wystawienniczą. To produkt dla firm, drukarni i agencji reklamowych, które dbają o środowisko.

Re-board® to innowacyjne płyty z włókien naturalnych. Dwie warstwy tektury połączone są rdzeniem papierowym o opatentowanej strukturze, zapewniającej wysoką sztywność i trwałość. Produkt jest lekki, a dzięki klejom na bazie wody, bezpieczny dla środowiska. Włókno z płyt może być recyklingowane nawet siedmiokrotnie, co czyni je atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem.

Zastosowanie płyt jest szerokie: ekspozytory, stoiska targowe, stojaki, oznaczenia, meble czy instalacje artystyczne. To doskonała alternatywa dla tworzyw sztucznych, umożliwiająca tworzenie konstrukcji 2D i 3D. Bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska (z certyfikacją FSC®), idealne do zastosowań wewnętrznych w obiektach publicznych, sklepach czy wystawach.

Dostępne są dwie wersje Re-board®: Basic i Premium. Re-board Basic to płyta z białą powłoką, która zastępuje np. MDF, pozwalając na tworzenie modułowych rozwiązań. Re-board Premium, z gładką, wzmocnioną warstwą, umożliwia ostre składanie i wymagające wykończenia.

Re-board® to przyszłość branży wystawienniczej, łącząc ekologię, wytrzymałość i lekkość w jednym innowacyjnym produkcie. Skorzystaj z okazji i zainwestuj w rozwiązania, które przyciągną uwagę klientów i zmniejszą negatywny wpływ na środowisko.

Dowiedz się więcej o Re-board® TUTAJ.


Więcej newsów z branży TUTAJ.