Logo

Wielki Format

Roland DG wprowadza na rynek nową markę ploterów atramentowych

Roland DG, producent wielkoformatowych ploterów atramentowych i ploterów drukująco-tnących, ogłosił nową markę ploterów DGXPRESS, która łączy w sobie najwyższą wydajność z przystępną ceną. Jako pierwsze w tej serii firma Roland DG wprowadza na rynek dwa nowe plotery UV, UG-642 i UG-641.

– Od czasu, gdy w 1997 roku rozpoczęliśmy sprzedaż wielkoformatowych ploterów atramentowych, jesteśmy liderem rynku szyldów i grafiki, i jesteśmy znani z wyjątkowej jakości druku i niezawodności, a także ze wsparcia, jakie zapewniamy naszym sprzedawcom i klientom – powiedział Kevin Shigenoya, wiceprezes DP Business Division.

– W krajach o niezwykłym wzroście gospodarczym rośnie zapotrzebowanie na grafikę, a także na wysoką produktywność i dobre wyniki kosztowe. Co więcej, wielu klientów dopiero wchodzi do tej branży. W odpowiedzi na opinie klientów z tych krajów i regionów stworzyliśmy DGXPRESS jako markę adresowaną do ograniczonego obszaru*, która koncentruje się na wysokiej wydajności, łatwości montażu i cenie przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej jakości druku i niezawodności, które są jedną z największych cech produktów Roland DG.

Seria UG obejmuje dwa wielkoformatowe plotery atramentowe wykorzystujące atrament UV, który zyskuje na popularności w branży szyldów i grafiki oraz druku cyfrowego. Ploter UG-642 jest idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy muszą szybko produkować duże produkty. Ploter UG-641 jest również przystępny cenowo dla tych, którzy chcą rozszerzyć zakres swojej działalności lub dla tych, którzy chcą rozpocząć nową działalność drukarską.

FK: Roland UG-641

Oba modele oferują znakomite możliwości dosuszania atramentu oraz automatyczną funkcję drukowania i cięcia, a także obsługę szerokiej gamy nośników do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Opcjonalny atrament bezbarwny i biały umożliwia wykonywanie specjalnych nadruków z wyjątkowymi efektami 3D i realistycznymi teksturami, dzięki czemu seria UG jest potężnym narzędziem do tworzenia prototypów i grafiki o wysokiej wartości dodanej.

Seria UG zawiera również profesjonalne oprogramowanie RIP VersaWorks 6 i jest kompatybilna z Roland DG Connect, usługą opartą na chmurze, która umożliwia bardziej aktywne wsparcie w przypadku błędów, a jednocześnie oferuje szybką wizualizację pracy plotera i różnych funkcji.

– Nazwa DGXPRESS uwypukla nasze pragnienie inspirowania większej liczby klientów na całym świecie, oferując najwyższą wartość w dziedzinie naszych naszych ploterów atramentowych, najwyższą moc ekspresji (EXPRESSION), wraz z wysoką wydajnością produkcyjną (EXPRESS) – dodaje Shigenoya. „Czerwony, kolor przewodni marki, symbolizuje „początek rzeczy”, „pasję” i „dobrobyt”. Reprezentuje również nasze zobowiązanie do wspierania naszych klientów w ich nowych historiach sukcesu opartych na ploterach DGXPRESS. Będziemy nadal rozbudowywać naszą ofertę produktów i rozwijać markę, aby oferować nawet więcej, niż oczekują klienci”.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź witrynę rolanddg.eu lub skontaktuj się z autoryzowanym przedstawicielem Roland DG.


Więcej newsów z branży TUTAJ.