Logo

Etykiety i opakowania

Mark Andy na Konferencji Fleksografów 2023

Z myślą o uczestnikach kolejnej Konferencji Fleksografów, organizowanej przez Polską Izbę Fleksografów (PIF) w Ożarowie Mazowieckim k. Warszawy, firma Mark Andy przygotowała ciekawą i zupełnie inną w formule –  w kontekście tego wydarzenia – propozycję. Trzeciego dnia spotkania tj. 26 kwietnia zaprasza na specjalną wizytę w jej warszawskim Centrum Demonstracyjnym.

Zaprezentuje tam trzy maszyny ze swojej oferty – fleksograficzną Evolution Series E5 (z systemami suszenia farb UV, LED oraz wodnych), a także – hybrydowe Digital Series HD (bazującą na inkjecie) oraz tonerową Digital Pro 3. Spotkanie ma być w założeniu również dobrą okazją do rozmów o rozwoju i problemach branży poligraficznej czy przyszłości druku etykiet. Uczestnicy będą mogli również porozmawiać z ekspertami Mark Andy, prowadzącymi prezentację.

 – Cieszy nas możliwość zaproponowania uczestnikom tegorocznej Konferencji Poligrafów obejrzenia w pracy „na żywo” naszych maszyn fleksograficznych i hybrydowych, dedykowanych produkcji etykiet – mówi Lena Chmielewska-Bontron, European Marketing Manager Mark Andy. – Po sporej dawce wiedzy przekazanej podczas dwóch pierwszych dni tego wydarzenia, chcemy zaproponować im nieco praktyki. Mamy nadzieję, że spotkanie z nami będzie dla nich równie ciekawe. Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy obecnych na konferencji PIF właścicieli firm, drukarzy, operatorów maszyn i technologów, pracowników działów handlowych, ale także klientów drukarń fleksograficznych do odwiedzenia naszej siedziby 26 kwietnia, by poznać innowacyjne technologie i możliwości drukowania i uszlachetniania etykiet.

Polska Izba Fleksografów przygotowała, podobnie jak miało to miejsce podczas poprzedniej edycji konferencji, jej bogaty program merytoryczny. Pierwszego dnia (24 kwietnia) odbędą się panele dyskusyjne z udziałem zaproszonych ekspertów z branży, podczas których zostaną poruszone tematy szkolnictwa (przy udziale reprezentantów placówek edukacyjnych kształcących kadry dla naszej branży). Ważnym aspektem w tej części dyskusji ma być pogłębianie związków łączących biznes z edukacją. Uczestnicy konferencji otrzymają również sporą dawkę wiedzy, dotyczącej prawa związanego z rynkiem opakowań oraz ochroną środowiska – kwestiami coraz ważniejszymi dla całej  branży. Wieczorem tego dnia organizator przewidział również przyjęcie koktajlowe dla wszystkich uczestników.

Z kolei 25 i 26 kwietnia odbędzie się szereg prezentacji (wygłaszanych przede wszystkim przez dostawców rozwiązań dla fleksografii), dotyczących m.in. opakowań giętkich, etykiet, tektury falistej, maszyn i urządzeń do druku, farb i klejów do laminacji, a także form drukowych. Podczas trwania konferencji w holu głównym hotelu i jego foyer będzie można odwiedzić stoiska partnerów konferencji.

Jak dodaje Lena Chmielewska-Bontron, wizyta w Centrum Demonstracyjnym Mark Andy – firmy działającej od ponad 75 lat na rynku producentów maszyn wąskowstęgowych – będzie okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w rynku etykiet i opakowań. – Maszyny, które zaprezentujemy uczestnikom wydarzenia – mówi – to jedne z wielu propozycji, jakie mamy w swojej ofercie. Uczestnicy prezentacji tych konkretnych modeli będą mieli okazję wziąć udział w procesie przygotowania ich do pracy, a następnie porównają efekty druku zrealizowanego w tych urządzeniach. Zapraszamy więc wszystkich serdecznie do uczestniczenia zarówno w konferencji, jak również w wizycie w naszej firmie. Rejestracja na to wydarzenie odbywa się na stronach: flekso.pl/konferencja2023 –  reasumuje Lena Chmielewska-Bontron.


Więcej newsów z branży TUTAJ.