Logo

Etykiety i opakowania

Riset Polska wesprze Uchida Yoko podczas Interpack 2023 w Düsseldorfie

Interpack to jedne z najważniejszych targow dla sektora opakowań i powiązanych branż technologicznych. Podczas trwających 7 dni targów, w centrum uwagi znajdą się opakowania, maszyny do produkcji opakowań i związane z nimi technologie procesowe dla sektorów: spożywczego, napojów, cukierniczego, piekarniczego, farmaceutycznego, kosmetycznego i towarów przemysłowych.

Globalne znaczenie tematyki targów Interpack oraz wysoki poziom wystawców i odwiedzających sprawiają, że targi Interpack w Düsseldorfie co trzy lata stają się międzynarodowym centrum uwagi dla przedstawicieli branży opakowań. Interpack jest globalnym wyznacznikiem trendów dla przyszłych tematów w branży. Od zrównoważonego rozwoju po cyfryzację: to, co będzie rzeczywistością jutro, jest tu prezentowane już dziś.

Na wydarzeniu nie zabraknie również przedstawicieli Riset Polska, dystrybutora maszyn poligraficznych na polski rynek. Można ich będzie spotkać na stanowisku E80 w hali 8a, gdzie będą wspierać swojego japońskiego partnera, Uchida Yoko Global Co. Ltd.

Uchida została założona jako firma handlowa dostarczająca wysokiej jakości sprzęt biurowy prawie 100 lat temu. Od samego początku, poprzez globalną sieć dystrybutorów i dealerów, dostarczają urządzenia i systemy do wykańczania druku. Obecnie firma jest uznawana za wiodącego japońskiego producenta systemów wykańczania druku zaprojektowanych dla rynku druku cyfrowego.

Aby sprostać wymaganiom szybko rosnących i zmieniających się rynków druku cyfrowego, Uchida stale buduje unikalną linię produktów, a na szczególne wyróżnienie zasługuje automat sztancujący AeroDieCut, wycinarki etykiet AeroCut X oraz AeroCut X Pro, a także falcerka AeroFold Plus, które znajdują się w ofercie Riset Polska.

Targi Interpack odbędą się w dniach 04 – 10 maja 2023 roku w Centrum Wystawowym w Düsseldorfie.

Na targach będą dostępni przedstawiciele firmy Riset Polska:

Krzysztof Stolarz +48 601248197
Karol Krusiński +48 667959733


Więcej newsów z branży TUTAJ.